Послуги

Професійна гігієна ротової порожнини

Гігієнічний догляд передбачає не лише очищення зубів за допомогою зубної щітки, нитки або іригатора, яке кожен може зробити вдома, а й професійну гігієну, тобто, комплекс заходів, які проводять у стоматологічній клініці для видалення зубних відкладень з метою запобігання різноманітним захворюванням. Від якісної та своєчасної гігієни залежить здоров’я зубів, ясен, порожнини рота та навіть шлунково-кишкового тракту.

Вініри

Для виготовлення вінірів тканини зуба спилюються. Це делікатний, але необоротний процес.

Такі реставрації мають виготовлятися один раз у житті. Тому точність і якість відіграє вирішальну роль.

Велика кількість робіт у нашій клініці, це перероблення старих реставрацій через сколи, чутливість зубів та розвиток карієсу під вінірами, болями в щелепі та суглобах.

Вам більше не доведеться знову і знову ходити до стоматолога. Ваші зуби будуть надійно захищені від карієсу, стирання, зміни кольору, а посмішка буде бездоганною.

Докладніше

Лікування каналів

Ендодонтія – це лікування захворювань тканин усередині зуба та біля верхівок коріння зубів.

За допомогою комплексу процедур, що включають очищення, обробку та пломбування кореневих каналів зуба, у стоматології INNOVO ви зможете пролікувати запалення, зберегти та запобігти руйнуванню та втраті зубів. Багаторічний досвід наших стоматологів та комплексний підхід гарантують вам якість на кожному етапі та найкращий результат лікування ваших зубів.

Докладніше

Хірургія, імплантація

Не хочете видаляти зуб або ставити імплант?
У стоматології INNOVO хірургічні методи лікування застосовуються лише в крайніх випадках, коли терапія та медикаментозне лікування виявилися неефективними. Завдяки сучасним технологіям хірургічна стоматологія дозволяє максимально безпечно і безболісно видаляти зруйновані зуби та в подальшому ефективно заміщувати їх дентальними імплантатами.

Докладніше

Ортодонтія

Хочете гарну посмішку, але не бажаєте носити брекети?
Стоматологія INNOVO пропонує сучасний метод ортодонтичного лікування INVISALIGN. Лікування складається з набору майже непомітних знімних елайнерів INVISALIGN. Змінюючи їх один раз на два тижні, ваші зуби поступово змінюватимуть положення до остаточного вирівнювання.
Прозорі капи зроблять ваше лікування непомітним та комфортним.
Головне – зробити правильний вибір!

Реставраційна стоматологія

Зуб – це звичайний орган, стан якого змінюється залежно від навколишнього середовища та стану організму.

Тому, якщо зуб болить, рухається, реагує на холод, кислоту або насолоду – це привід звернутися до стоматолога.
Терапевтичне лікування у комбінації з цифровими технологіями та якістю матеріалів у клініці INNOVO допоможуть вам відновити функції зубів, відтворити морфологію та естетику, а також зберегти здоров’я вашої посмішки.

Дитяча стоматологія

Дитячий напрямок є невід’ємною частиною нашої клініки.

Для нас дуже важливо прищеплювати малюкам культуру профілактики та гігієни з самого дитинства. Ми віримо, що в майбутньому це послужить основою їхнього міцного здоров’я та усвідомленого ставлення до догляду та лікування своїх зубів.

Подбайте про здоров’я свого малюка вже зараз.

Докладніше

Стерилізація

У стоматології INNOVO предмети, що контактують зі слизовою оболонкою, проходять всі стадії стерилізації:

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

{:ru}Оформление заказа{:}{:uk}Оформлення замовлення{:}

Оформите услугу в пару кликов

Дякую

Ми з Вами зв’яжемся