Імплантація зубів

Ми відновимо кожен ваш втрачений зуб за допомогою імпланту

Чому імпланти це так популярно?

Коронка на імпланті

Виглядають як власні зубикоронка на імпланті не відрізняється від зуба

процедура імплантації

Імплантація це безболісно та швидкопроцедура імплантації триває 20 -30 хв

зубний ряд

Відновлюєзубний ряд

функцію жувальної системи

Відновлюєфункцію жувальної системи

Як відбувається встановлення імплантів

Імплантація - одне з основних напрямків роботи цифрової стоматології Innovo. Ми працюємо з новітніми технологіями та найкращими системами імплантації для створення вашої усмішки.

Аналіз комп’ютерної томографії 3D. Скануємо верхню та нижню щелепи. Вибираємо систему імплантів

#1 Планування імплантації

Аналіз комп’ютерної томографії 3D. Скануємо верхню та нижню щелепи. Вибираємо систему імплантів

хірургічний шаблон

#2 Виготовляємо хірургічний шаблон

для точного розташування імпланта готуємо навігаційний шаблон на основі 3D знімка.

імплант, имплант

#3 Встановлюємо

імплант в оптимально обраному положенні, що гарантує його довговічність та мінімізує ризики ускладнень. Через 2 місяці, коли все загоїться, плануємо протезування

Скануємо зуби

#4 Скануємо зуби

та отримуємо цифрову 3D модель посмішки. Разом з вами підберемо колір та форму нового зуба.

имплант, імплант

#5 Відсилаємо файл до зуботехнічної лабораторії

де спеціальний фрезер виготовить майбутню коронку, а зубний технік вручну доведе роботу до ідеалу.

за допомогою гвинтової фіксації керамічну коронку на імплант

#6 Протезуємо

за допомогою гвинтової фіксації керамічну коронку на імплант

01

Олексій Кривоніс, Алексей Кривонос, Кривонос имплантация

Олексій Кривонос

Професійні інтереси:
● Хірургічна пародонтологія● Клінічна імплантологія● Кістково – пластична хірургія
Бездоганно працює з пластикою м’яких та кісткових тканин, що вкрай важливо для якісної та довговічної імплантації
Незважаючи на великий досвід, Олексій постійно навчається та вдосконалює навички за кордоном (Urban regeneration institute Будапешт, Угорщина, Hürzeler Zuhr Academy Мюнхен, Німеччина).

Встановлення імплантів

Імплантати – це біосумісний спосіб відновлення кожного втраченого зуба. Це хірургічне втручання, яке потребує ретельної підготовки та планування.Імплантати приживляються до кісткової тканини та функціонують довічно, якщо протокол їх встановлення був проведено правильно та поетапно.У деяких випадках для встановлення імплантату недостатньо кісткової тканини або обсягу ясен.Якщо імплантат встановлений без шаблону, при нестачі кісткової тканини, або дефіциті ясна, термін служби такого імплантату може бути обмеженим.Повторна імплантація або кісткова пластика завжди має великі ризики. Тому в ідеалі робота має бути точно спланована і зроблена один раз і назавжди.Тільки після діагностики лікар може визначити повний обсяг усіх втручань.У нашій клініці діагностика, визначення положення та встановлення імплантату в найоптимальнішому положенні – це ключові етапи імплантації. Що дозволяє нам надавати нашим пацієнтам гарантований результат.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Дякуємо!

Ми незабаром зв'яжемося з вами

Can't send form.

Please try again later.

 • Імплантат на все життя в Innovo Clinic

  Імплантат слід поставити так, щоб він служив вам все життя. Саме такого результату прагнуть імплантологи Innovo.
  Успіх імплантації зубів у нашій клініці тримається на трьох китах:● сучасне обладнання та європейські протоколи лікування;● кваліфіковані, досвідчені лікарі;● перевірені бренди імплантатів
  Заберіть хоча б один із цих компонентів – і ймовірність виникнення проблем у недалекому майбутньому підвищиться багаторазово.
  На жаль, небезпека низькоякісного імплантування виявляється не відразу, а через 3-5 років експлуатації імплантату. Природно, гарантії в цьому випадку вже не діють, і людина залишається віч – на – віч зі своїми проблемами. При цьому перенасиченість ринку зубної імплантації Києва штовхає деяких лікарів на максимальне здешевлення послуги, найчастіше за рахунок якості процедури, а не маркетингу. У своїй рекламі такі клініки бравують високим відсотком приживання, проте сьогодні технології вийшли на такий рівень, що приживається майже все і майже в усіх. Випадки відторгнення імплантатів не перевищують 2 %, причому пов’язано воно переважно з тяжкими системними захворюваннями. Тому пацієнтам слід звертати увагу не на рівень приживання імплантатів, поставлених у тій чи іншій клініці, а на терміни та безпроблемність їх експлуатації у довгостроковій перспективі.
  Вибір клініки для імплантаціїНасамперед вам потрібно визначитися з брендом імплантату, яким ви збираєтеся жувати довго та щасливо. Український ринок сьогодні пропонує близько ста найменувань цих стоматологічних конструкцій, але по-справжньому надійні можна перерахувати на пальцях. Відрізнити їх просто – компанія–виробник має існувати не менше 5 – 10 років та бути представленою на європейському ринку. Довгою має бути і історія дистриб’ютора вибраного бренду в Україні.
  Це важливо, оскільки в процесі експлуатації імплантату бувають ситуації зламу його протезної частини (абатменту). Звичайно, її можна замінити, але для цього потрібно замовляти унікальні для кожної системи комплектуючі. Якщо ж компанія–виробник виявилася одноденною, зробити це неможливо. Тож без наявності запчастин навіть добре інтегровані імплантати іноді доводиться викручувати та замінювати новими.
  Тому, вибираючи клініку, насамперед поцікавтеся, з якими системами імплантатів вона працює. Innovo clinic пропонує своїм пацієнтам вибір із двох варіантів подібних систем: всесвітньо відомий швейцарський бренд Straumann і молодший, бюджетний, але вже заслужив хорошу репутацію, ізраїльський бренд Mis C1.
  Далі варто дізнатися у лікаря рівень його компетенцій. Справа в тому, що у вітчизняних медвузах не вчать імплантувати зуби, ні проводити необхідні в більшості випадків кісткові та м’якоткані операції, тому більшість імплантологів починають оперувати пацієнтів після двох-трьохденних базових курсів, знаючи лише основи хірургічної стоматології.
  Ми не хочемо перебільшувати складність цієї маніпуляції – при одиничному імплантуванні з достатнім кількістю кістки та м’яких тканин це дійсно досить просто – вся процедура під місцевою анестезією займає трохи більше 15 хвилин.
  Але все зовсім інакше, якщо мова йде про встановлення відразу декількох імплантатів, з необхідністю синус-ліфтінга (підняття дна гайморової пазухи) на верхній щелепі або направленій кістковій регенерації на нижній щелепі. У цих випадках вимоги до кваліфікації та досвіду лікаря значно зростають.
  Дуже часто через брак навичок лікарі, навіть у разі необхідності додаткових операцій, намагаються обходитися без них. Вони ставлять імплантати «як вийде», незважаючи на несприятливі умови (атрофія кістки, тонкі ясна) .Результат такого «лікування» плачевний – через кілька років після протезування навколо імплантату починає розвиватися запалення (периімплантит) і його доводиться викручувати. При цьому в кістки утворюється лійкоподібний дефект, вилікувати який без великої пластики, що проводиться в кілька етапів, неможливо. Тому при виборі клініки потрібно обов’язково з’ясувати, чи лікар має хірургічну спеціальність, який у нього досвід роботи, чи проводить він операції кісткової пластики та пластики м’яких тканин, а ще краще – попросити продемонструвати свої клінічні випадки.
  Крім того, у ситуаціях, коли імплантація пов’язана із серйозними хірургічними маніпуляціями (кісткова пластика, синус – ліфтинг, множинна пластика ясен із забором трансплантату з піднебіння), дуже бажано введення пацієнта у стан медикаментозного сну. Це добре як для пацієнта, який не відчуває страху під час маніпуляцій, так і для лікаря – він отримує можливість спокійно працювати, не відволікаючись на реакцію пацієнта. Тому клініка обов’язково має співпрацювати з досвідченим анестезіологом, і в ній має бути все необхідне обладнання.
  Ще один момент, на який обов’язково потрібно звертати увагу при виборі клініки – це можливість проведення у ній імплантації за хірургічним шаблоном.
  Що таке імплантація за шаблоном і для чого вона потрібна?Імплантація за шаблоном – це визначення оптимального, за допомогою спеціалізованого ПЗ, розташування імплантату у щелепі. При розробці шаблону враховуються як хірургічні фактори, так і умови для подальшої установки на цьому імплантаті естетичної коронки.
  На жаль, у гонитві за здешевленням своїх послуг багато київських колег нехтують таким проектуванням. В результаті до нас досить часто приходять пацієнти із закрученими в інших клініках імплантатами, куди неможливо поставити нормальну коронку. Подібні ситуації виникають тому, що хірурги звикли ставити імплантати там, де їм зручно, а не там, де це потрібно для наступного протезування. Після такого лікування пацієнт отримує добре прижившийся, але абсолютно марний, імплантат.
  В Innovo Сlinic ми ставимо пацієнта на перше місце, тому розрахунок шаблонів у нас включений у обов’язковий протокол. Це стосується як підготовки до одночасного встановлення декількох імплантатів – у таких випадках визначити правильне розташування та напрямок імплантатів «на око» просто неможливо – так і планування одиничної імплантації.
  В результаті наші пацієнти отримують імплантати з ідеальним, математично вивіреним кутом постановки, а зафіксовані на них естетичні коронки з гвинтовою фіксацією служать дуже довго і оптимально розподіляють навантаження.
  Як у Innovo Сlinic робляться імплантації за хірургічними шаблонамиПеред першою консультацією у хірурга вам потрібно зробити 3D-знімок щелепи. Він, разом із внутрішньоротовим оглядом, дає лікарю всю інформацію, необхідну визначення обсягу хірургічних втручань (кількість імплантатів, додаткові пластики і т.д.). Потім лікар сканує ваші щелепи інтраоральним сканером. Отримані в результаті оптичні моделі переносимо в спеціальне ПЗ для моделювання хірургічного шаблону. Там хірург зіставляє їх із 3D – знімком і проектує оптимальне розташування імплантатів. Отриманий шаблон ми відправляємо до зуботехнічної лабораторії, де його друкують на 3D – принтері та передають у клініку.
  Наслідування шаблону під час операції дозволяє нашим хірургам з практично нульовою похибкою поставити імплантати у потрібному місці, під правильним кутом та на необхідну глибину. При цьому ви можете бути абсолютно впевнені, що можливі ускладнення як під час операції, так і на етапі протезування будуть зведені до мінімуму.
  Після повного приживлення імплантатів – залежно від кількості додаткових маніпуляцій, воно триває від 3 до 6 місяців – ми приступаємо до протезування.
  На цьому етапі в імплантати встановлюються формувачі ясна і за допомогою додаткових пристроїв. (Скан постів) здійснюється повторне сканування щелепи.Нові оптичні моделі знову відправляються в лабораторію, де виготовляються майбутні коронки.
  Нам же залишається лише встановити «нові зуби» в ротову порожнину і докладно розповісти вам про правила догляду ними.

Контакти:

Пн - сб з 10:00 до 20:00Нд - вихідний

  М. Київвул. Десятинна, 13
  +38 (067) 153 53 54
  moc.cinilcovonni%40ofni

Подивитись карту проїзду