ПРО КОМПАНІЮ

Innovo Dental clinic – приватна стоматологічна клініка. Головною гордістю якої є люди, які роблять гарними не лише усмішки, а й обличчя. Професіонали, для яких якість та естетика однаково важливі.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ

Щодня наші лікарі виправляють положення, форму, розмір зубів не лише ортодонтичним лікуванням, а й керамічними реставраціями (вініри, коронки, вкладки), дентальною імплантацією та всіма підготовчими процедурами.

Вікторія Ахмедова, Виктория Ахмедова, Ахмедова стоматолог, Ахмедова лікар стоматолог

НАША ФОРМУЛА УСПІХУ

Ми любимо те, що робимо. Адже міняємо не лише посмішку, а самосприйняття пацієнта. Внутрішні зміни — те, заради чого щодня ходимо на роботу, що мотивує працювати у вихідні та у свята.
Наш успіх – реакція пацієнта на нову посмішку чи риси обличчя. Наше «паливо» — щасливі вигуки, сльози радості та щира вдячність.

РЕЗУЛЬТАТ

Роботи, якими пишаємося ми та понад 5000 наших пацієнтів.

Про нас - про команду та підхід

INNOVO - це команда досвідчених молодих фахівців, які впроваджують в Україні новітні технології та підходи до лікування, починаючи від плану лікування та ведення пацієнта та закінчуючи відкритою презентацією всіх кейсів!Більшість наших клієнтів вже багато років довіряють нам не лише своє здоров'я, а й здоров'я близьких людей. Ми постійно отримуємо захоплені відгуки і з радістю виконуємо побажання щодо естетики та лікування зубів
INNOVO створює гарні посмішки!

Наші лікарі

Вікторія Ахмедова, Виктория Ахмедова, Ахмедова стоматолог, Ахмедова лікар стоматолог, головний лікар клініки інново

Вікторія Ахмедова

Докладно знає всі лікувальні процеси – починаючи від лікування карієсу у дітей і закінчуючи повним протезуванням на імплантах та складними кістковопластичними операціями.
Зараз Вікторія багато часу приділяє розвитку клініки та контролю операційних процесів, оскільки розвиток бізнесу та побудова комунікації є однією з сильних сторін її особистості.
Вікторія Ахмедова часто бере участь у консультуванні, присутня під час лікування, зустрічає та проводжає пацієнтів. Вона завжди доступна та відкрита до спілкування, відповідає на запитання у соцмережах та месенджерах.

Віктор Халімовський, Виктор Халимовский, Халимоский виниры, Віктор Халімовський вініри, Стоматолог Халімовський, Вініри Халімовський

Віктор Халімовський

Естетичне протезування вінірами та безметалевими керамічними конструкціямиЛікування функціональних порушеньДіагностика СНЩССамий досвідчений лікар в клініці Innovo, має більше 20 років досвіду роботи у галузі функціональної ортопедії та гнатології

Назарий Броцкий, Назар Бродцкий, Назар Броцкий, Назарий Бродский, Стоматолог Броцкий, Клиника Броцкого, Гнатолог Назарий, Гнатолог Броцкий, Брекети броцкий, брекети назарий броцкий, ортопед броцкий, отзывы о враче броцком, Отзывы о Назарии Броцком

Назарій Броцький

Професійні інтереси:
● Профілактика патології оклюзії та модифікація зростання кісток черепа у дітей різного віку;● Лікування патології оклюзії у дітей та дорослих з використанням знімної апаратури;● Ортодонтичне лікування різних видів брекет-систем;● Виправлення патології оклюзії за допомогою прозорих кап;● Використання всіх видів скелетної опори (мікроімпланти, мініпластини);● Використання всіх видів скелетної опори (мікроімпланти, мініпластини);● Ортодонтична підготовка до ортогнатичної хірургії;● Ортодонтичне лікування як елемент комплексної реабілітації захворювань пародонту;● Ортодонтична реабілітація вроджених аномалій та вад розвитку кісток черепа;● Відшкодування дефектів зубних рядів у дітей за допомогою знімного дитячого протезування;● Діагностика та лікування м’язових дисфункцій та дисфункцій СНЩС.

Олексій Кривоніс, Алексей Кривонис, Алексей Кривонос, Стоматолог Кривоніс, хірург Олексій Кривоніс, Хірург Кривоніс, Хирург Кривонос

Олексій Кривонос

Професійні інтереси:
● Хірургічна пародонтологія● Клінічна імплантологія● Кістково – пластична хірургія
Бездоганно працює з пластикою м’яких та кісткових тканин, що вкрай важливо для якісної та довговічної імплантації
Незважаючи на великий досвід, Олексій постійно навчається та вдосконалює навички за кордоном (Urban regeneration institute Будапешт, Угорщина, Hürzeler Zuhr Academy Мюнхен, Німеччина).

Наталія Смилянська, Наташа Смилянська, Стоматолог Смилянская, Стоматолог Смилянська, Ортодонт Наталія Смилянська, брекети Наталія Смилянська, Наталия Смелянская, ортодонт смелянская

Наталія Смілянська

Професійні інтереси:
● Лікування пацієнтів із застосуванням сучасних брекет-систем, знімних та незнімних апаратів.● Клінічний аналіз, діагностика та лікування аномалій розвитку прикусу та зубних рядів у пацієнтів у будь-якому віці.● Комплексна діагностика та складання плану лікування, враховуючи дані 3D-обстеження, фотодіагностики.● Ортодонтична підготовка до протезування.

Максим Дєньга, Максим Дєньга стоматолог, Максим Дєньга вініри, Вініри Дєньга, Максим Деньга

Максим Дєньга

Професійні інтереси:
● Естетичне мікропротезування● Естетичне протезування вінірами

Владислав Добровольский, Владислав Добровольский стоматолог, Владислав Добровольский реставраторортопед

Владислав Добровольский

Професійні інтереси:
● Реставраційна стоматологія● Лікування кореневих каналів під мікроскопом

Анна Іванченко, Анна Иванченко, стоматолог Іванченко, Стоматолог Иванченко

Анна Іванченко

Професійні інтереси:
● лікування пацієнтів, що мають захворювання тканин пародонту із застосуванням сучасних методів, що забезпечують усунення кровоточивості, неприємного запаху та набряку ясен;● детальна пародонтологічна діагностика, профілактика, лікування гінгівіту та парадонтиту;● проведення професійної гігієни порожнини рота, а також видалення над’ясенних та під‘ясенних зубних відкладень (SRP);● навчання правилам догляду за ротовою порожниною та індивідуальний підбір засобів гігієни.

Керамічні вініри – найестетичніший і найбезпечніший спосіб створити гарну усмішку.

Багаторічний досвід наших лікарів-стоматологів, передові технології та комплексний підхід дозволяють нам справлятися з досить складними клінічними ситуаціями.

Ми забезпечуємо цифровий сервіс, який покращує якість лікування, підвищує комфорт пацієнтів, при цьому прискорюючи та полегшуючи роботу лікарів.

INNOVO регулярно проводить навчальні курси для інших клінік та лікарів у сегменті цифрового планування, 3D дизайну реставрацій, функціональної діагностики та навігаційної імплантації. Викладачі – стоматологи нашої клініки, які діляться багаторічним досвідом та клінічними напрацюваннями.

3D модулювання, инново, клиника инново, стоматология инново, стоматологія інново, інново 3д

ПРО ТЕ, ЩО РОБИТЬ НАШУ РОБОТУ ПРОСТІШЕ, А РЕЗУЛЬТАТ - ТОЧНІШИМ

Ми співпрацюємо з кількома зуботехнічними лабораторіями. Важливо, що вони працюють у такому ж цифровому протоколі як і наша клініка. Комунікація відбувається дуже швидко: лікар сканує щелепи пацієнта, а через кілька хвилин вони STL-файлом приходять техніку.
Наші технології дуже прискорили та оптимізували роботу. Наприклад, дозволили уникнути зняття силіконових зліпків. Це порятунок для пацієнтів, оскільки процедура зняття відбитків часто викликала блювотний рефлекс. Полегшили роботу лікарів: використовуємо друк на 3D принтері замість відливання моделей з гіпсу і створення воскових прототипів зубів.
У майбутньому машини навчаться лікувати людей та проводити операції. Але поки що цього не сталося, ви можете довірити свою посмішку нашим лікарям

3D модулювання, инново, клиника инново, стоматология инново, стоматологія інново, інново 3д, инново 3д

СЕРТИФІКАТИ

Всі лікарі мають сертифікацію від європейських компаній-виробників медичного та зуботехнічного обладнання.

Дарія Вінярська, Дария Винярская, відгук пацієнта, відгук про клініку інново

Дарія Вінярська

продюсер

У клініці INNOVO я мала перший досвід лікування зубів під мікроскопом — тепер тільки так! Це справді ювелірна робота: коли бачиш зуб «до і після», то здається, що це неможливо. Дякую лікарям за професіоналізм та мою гарну усмішку!

Вячеслав семгайкін, відгук пацієнта, пацієнт інново, отзыв о клинике инново, инново отзывы, стоматология инново отзыв, відгук про стоматологію інново, інново відгук

В’ячеслав Семгайкін

мастер спорта по плаванию

Я професійний спортсмен, і через щільний графік у мене часто не вистачає часу на лікування. В INNOVO мені пролікували всі зуби та видалили всі вісімки за два візити під медикаментозним сном. Залишився дуже задоволений. Сервіс на найвищому рівні.

Інна Гребінюк, відгук пацієнта, пацієнт інново, отзыв о клинике инново, инново отзывы, стоматология инново отзыв, відгук про стоматологію інново, інново відгук

Інна Гребінюк

адвокат

Чому я обираю клініку INNOVO? Це місце, де пропонують комплексне розв’язання всіх питань, пов’язаних зі здоров’ям і красою зубів. Тут відчувається командна робота, а не кожен лікар сам по собі та переймається тільки своєю ділянкою роботи. Я лікувала й видаляла зуби, тому можу відповідально про це сказати.Зараз я ношу брекети. Знайомі мене лякали, що це буде складно й некомфортно. Спочатку справді було некомфортно, але завдяки постійній підтримці лікаря та відповідям на всі запитання (лікар завжди на зв’язку) все проходить добре, я навіть зробила фотосесію з брекетами, як бачите.

Євгенія Мотрич, відгук пацієнта, пацієнт інново, отзыв о клинике инново, инново отзывы, стоматология инново отзыв, відгук про стоматологію інново, інново відгук

Євгенія Мотрич

редакторка програми «Вікна-новини» на СТБ

Минув рік з останнього візиту до стоматолога. Зараз точно можу сказати, що комплексне лікування зубів та відновлення красивої природної посмішки в лікарів INNOVO — одне з кращих моїх рішень.Якщо коротко: процес тривав рік, іноді було неприємно й боляче, недешево, треба було знайти час і терпіння, але воно того варте. Вже понад рік я не соромлюсь посміхатися, не маю проблем із кровоточивістю ясен, забула, як це, коли «ниє, болить, реагує на холодне чи гаряче». І це прекрасні відчуття! Крім того, я раз і назавжди зрозуміла все про гігієну зубів і тепер бережу здобуте всіма можливими способами!

Карина Корейба, Надія Дар, відгук пацієнта, пацієнт інново, отзыв о клинике инново, инново отзывы, стоматология инново отзыв, відгук про стоматологію інново, інново відгук,  відгук

Карина Корейба

Соосновательница Sustainable fashion pad

Тут не “лікують зуби”, а створюють посмішку, створюють новий образ. Ми разом з лікарем розробили комфортний план лікування виходячи з часових та фінансових ресурсів, в якому мені все було зрозуміло до деталей, а самий план в клініці мені показували в форматі красивої презентації з різними варінтами лікування, таймінгом реалізації готової роботи і так далі(взагалі вперше таке бачила). Лікарі клініки – всі до одного – професіонали, в доброму сенсі “маньяки” своєї справи. В мене це викликає повагу та довіру, тому свою посмішку я довіряю Innovo ?

Юлія Синешева, відгук пацієнта, пацієнт інново, отзыв о клинике инново, инново отзывы, стоматология инново отзыв, відгук про стоматологію інново, інново відгук

Юлія Синешева

Перукарка CUTME Studio

Фото присвячене моїй прекрасній стоматологічній клініці INNOVO, де під час прийому я можу спокійно заснути. Ця клініка з неймовірними професіоналами своєї справи Вікторія Ахмедова, Ярослав Гайдай, Юлія Науменко, знаходиться в самому центрі Києва: з одного боку вид на Андріївську церкву, з іншого боку — на кондитерську. Здорові красиві зуби поруч “Пироженко”. Що може бути краще?

КОМАНДА СПЕЦІАЛІСТІВ

Ви професіонал у сфері стоматологічних послуг та любите свою справу?
Приєднуйтесь до INNOVO! Ми з радістю приймемо у нашу сім’ю нових колег, які готові вдосконалюватися. З нами ви досягнете визначних результатів!

Клініка інново, інново дентал, стоматологія інново, інново клініка, вікторія ахмедова, назарій броцький, віктор халімовський, стоматологія в києві, вініри київ, вартість стоматології, послуги в клініці інново,Клиника инново, инново дентал, стоматология инн

Контакти:

Пн - сб з 10:00 до 20:00Нд - вихідний

    М. Київвул. Десятинна, 13
    +38 (067) 153 53 54
    moc.cinilcovonni%40ofni

Подивитись карту проїзду