ОРТОДОНТІЯ

Ортодонтичне лікуванняВиправлення прикусу брекет-системою

✓Безболісно ✓Професійно ✓Технологічно

Металева брекет-система 1 щелепа – 23 500 грн 

Керамічна брекет-система 1 щелепа – 41 000 грн

Підготовка до ортодонтичного лікування

Панорамний рентген

#1 Панорамний рентген

Цей знімок показує напрямок коренів зубів у дорослих, у дітей-як ростуть і формуються зуби. Такі зуби значно впливають план лікування.

Рентген бічної проекції черепа (цефалометрія)

#2 Рентген бічної проекціїчерепа (цефалометрія)

Показує особливості будови щелепи, під якими кутами розміщені зуби у кістки та співвідношення щелеп між собою

Аналіз рентгенів

#3 Аналіз рентгенів

Ми обробляємо рентгени у спеціальній програмі, визначаємо, наскільки і як можна перемістити зуби у конкретному випадку

Візуалізація лікування

#4 Візуалізація лікування

Ми обробляємо рентгени у спеціальній програмі, визначаємо, наскільки і як можна перемістити зуби у конкретному випадку

Аналіз моделей щелеп

#5 Аналіз моделей щелеп

Робимо гіпсові моделі щелеп. Розглядаємо співвідношення верхньої та нижньої щелепи, розміри зубів, рівень скупченості зубів та симетрію.

Фото особи пацієнта

#6 Фото особи пацієнта

Робимо фотографії зубів у роті, знімаємо обличчя в анфас, профіль, з посмішкою та без. Це показує симетрію, гармонійність профілю та лінію посмішки.

Євгенія Гороцкевич, відгук пацієнта, пацієнт інново, отзыв о клинике инново, инново отзывы, стоматология инново отзыв, відгук про стоматологію інново, інново відгук

Євгенія Гороцкевич

У клініці працюють лише найкращі фахівці! Дуже зручно приходити всією сім'єю одночасно. Поки що під улюблені мультфільми дитині лікують зубки, є можливість чоловікові зробити планове чищення, а мені в цей час зайнятися плануванням своєї ідеальної усмішки.

Юлія Синєшева, відгук пацієнта, пацієнт інново, отзыв о клинике инново, инново отзывы, стоматология инново отзыв, відгук про стоматологію інново, інново відгук

Юлія Синєшева

Фото присвячене моїй прекрасній стоматологічній клініці INNOVO, де під час прийому я можу спокійно заснути. Ця клініка з неймовірними професіоналами своєї справи Вікторія Ахмедова, Ярослав Гайдай, Юлія Науменко, знаходиться в самому центрі Києва: з одного боку вид на Андріївську церкву, з іншого боку — на кондитерську. Здорові красиві зуби, поруч “Пироженка”. Що може бути краще?

Євген Мойсеєв, відгук пацієнта, пацієнт інново, отзыв о клинике инново, инново отзывы, стоматология инново отзыв, відгук про стоматологію інново, інново відгук

Євген Мойсеєв

Проходжу курс лікування в стоматології, і це абсолютно новий підхід, у мене просто супер-емоції! Новий підхід до лікування! З інновацій – сфоткали всю ротову порожнину, зробили презентацію-план лікування. Гарний сервіс, дякую Ахмедовій Вікторії. Думаю, незабаром радітиму і посміхатимуся «голлівудською усмішкою».

01

Назарий Броцкий, Назар Бродцкий, Назар Броцкий, Назарий Бродский, Стоматолог Броцкий, Клиника Броцкого, Гнатолог Назарий, Гнатолог Броцкий, Брекети броцкий, брекети назарий броцкий, ортопед броцкий, отзывы о враче броцком, Отзывы о Назарии Броцком

Назарій Броцький

Професійні інтереси:
● Профілактика патології оклюзії та модифікація зростання кісток черепа у дітей різного віку;● Лікування патології оклюзії у дітей та дорослих з використанням знімної апаратури;● Ортодонтичне лікування різних видів брекет-систем;● Виправлення патології оклюзії за допомогою прозорих кап;● Використання всіх видів скелетної опори (мікроімпланти, мініпластини);● Використання всіх видів скелетної опори (мікроімпланти, мініпластини);● Ортодонтична підготовка до ортогнатичної хірургії;● Ортодонтичне лікування як елемент комплексної реабілітації захворювань пародонту;● Ортодонтична реабілітація вроджених аномалій та вад розвитку кісток черепа;● Відшкодування дефектів зубних рядів у дітей за допомогою знімного дитячого протезування;● Діагностика та лікування м’язових дисфункцій та дисфункцій СНЩС.

02

Наталія Смилянська, ортодонт Наталія Смилянська

Наталія Смилянська

Професійні інтереси:
● Лікування пацієнтів із застосуванням сучасних брекет-систем, знімних та незнімних апаратів.● Клінічний аналіз, діагностика та лікування аномалій розвитку прикусу та зубних рядів у пацієнтів у будь-якому віці.● Комплексна діагностика та складання плану лікування, враховуючи дані 3D-обстеження, фотодіагностики.● Ортодонтична підготовка до протезування.

Ортодонтія займається лікуванням дефектів розвитку зубів та щелепно-лицьових порушень.

У клініці INNOVO ми використовуємо інноваційну систему Cerec Omnicam – внутрішньоротовий сканер, який дозволяє швидко створити віртуальну 3D – модель усієї щелепи.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Дякуємо!

Ми незабаром зв'яжемося з вами 

Can't send form.

Please try again later.

Контакти:

Пн - сб з 10:00 до 20:00Нд - вихідний

    М. Київвул. Десятинна, 13
    +38 (067) 153 53 54
    moc.cinilcovonni%40ofni

Подивитись карту проїзду