Стоматологічна клініка «INNOVO»

10 років даруємо відчуття нового життя нашим клієнтам

Чому варто звернутися до INNOVO?

#1 МИ ПЕРШІ У КИЄВІ,
хто не обмежився лише усмішкою: ми працюємо над цілісною естетикою обличчя
#2 ТЕХНОЛОГІЧНО
В INNOVO використовують найкраще інноваційне обладнання – Dentsply Sirona, рівень TESLA у стоматологічній індустрії, що дає високу точність та гарантію довголіття
#3 БЕЗБОЛІСНО
Завдяки досвідченим спеціалістам та сучасному обладнанню ваше лікування буде комфортним та максимально безболісним. Ми допоможемо подолати страх перед стоматологією!
#4 КОМФОРТНИЙ СЕРВІС
Лікар-куратор супроводжує пацієнта на всіх етапах лікування: від первинної консультації до завершальної фотозйомки
#5 БЕЗПЕКА 100%
Всі інструменти, що використовуються при лікуванні, проходять пильну п'ятиступеневу стерилізацію

Фото до та після лікування в INNOVO без Instagram-фільтрів та пластики

Послуги в INNOVO Dental clinic

Стоматологія

Профілактика захворювань та лікування зубів, протезування та лікування каналів, встановлення вінірів та імплантація. Сучасний підхід, команда кваліфікованих фахівців та найкраще інноваційне обладнання задовольнять найвибагливіших пацієнтів

Усі послуги зі стоматології

ТОП послуг стоматологія:

Стоматалогічна кліника Innovo, стоматология инново, инново киев, стоматолог в центре, стомотология в киеве, инново, клиника инново, инново киев, стоматология инново, стоматология иново, клиника иново, услуги в клинике иново, стоматология иново, иново киев

Питання та відповіді

 • Чим відрізняється пломба за 300 грн від тієї, що коштує 1000 грн?

  #1 Маркетинг. У вартість процедур завжди закладаються суми, які клініка витрачає на просування в соцмережах, радіо, на зовнішню рекламу#2 Сервіс. Наскільки високий у клініці рівень обслуговування? Наприклад, живі квіти на рецепції, яблука, брендовані цукерки, вітання пацієнтів зі святами тощо#3 Розташування стоматології. Не завжди, але часто цей фактор також впливає на вартість процедур
  Яка різниця між пломбами?
  У INNOVO роблять реставрацію зубів із використанням мікроскопа. Це малоінвазивний, найбільш щадний підхід у лікуванні карієсу. Завдяки йому максимально зберігаються здорові тканини зубів, а препаруються лише уражені ділянки емалі чи дентину. Крім того, під мікроскопом лікар контролює, щоб залишилися тільки здорові тканини: це допоможе у майбутньому уникнути розвитку вторинного карієсу під пломбою.
  Ще одна перевага при використанні мікроскопа полягає в тому, що лікар зможе проконтролювати, щоб композитний матеріал (пломба) правильно приклеївся до тканин, без пор і відривів. Від цього залежить довговічність реставрації та здоров’я зубів.
  Наступний дуже важливий момент –
  це ізоляція. Під час лікування зуб має бути ізольований від вологи, інакше пломба не прикріпиться чи прикріпиться погано, тобто, ненадовго. Для ізоляції використовують спеціальний пристрій – систему раббердам.

  Незважаючи на те, що раббердам допомагає зробити надійну ізоляцію, що безпосередньо впливає на якість і надійність реставрації, її використовують далеко не всі лікарі, хоча цей пристрій винайшли ще 100 років тому.
  Правильні контактні пункти між зубами – ще одна важлива умова якісної реставрації, тому що в них не повинна застрягати їжа. Реставрація має бути ретельно відполірована, щоб на ній не абсорбувався зубний наліт, харчові барвники та не фарбувалися краї. Все це лікар зробить найбільш якісно, ​​якщо працюватиме з мікроскопом.
  Ми розповіли, якою має бути реставрація за протоколом. З використанням мікроскопа та якісних міцних матеріалів вона не може коштувати дешево. 2000-3500 грн – оптимальна ціна для такої роботи.

 • Навіщо ставити брекети, якщо мене влаштовує естетика моїх зубів?

  Насправді це другорядне питання. З брекетами все так само, як з лікуванням карієсу: ми лікуємо карієс не для того, щоб не було чорних плям на зубах, а щоб уберегти зуби від руйнування і зберегти їх.
  Коли виникає питання необхідності поставити брекети, важливо, який у вас прикус, як зуби співвідносяться між собою, а не криві вони або рівні. Це схоже на шестерні у будь-якому механізмі: вони повинні співвідноситися точно і правильно, щоб система нормально функціонувала і не дала збій.
  За один день людина робить понад 1000 жувальних рухів та стискає зуби до 300 кг/см. У цьому процесі беруть участь не тільки зуби, а й м’язи, зв’язки, скронево-нижньощелепний суглоб. При неправильному прикусі відбувається циклічне стрес-навантаження на суглоб. Якщо воно триває роками, то рано чи пізно система дасть збій. Часто це відбувається після 30-35 років, коли компенсаторні функції організму починають знижуватися.
  Що відбувається в результаті? Зуби починають швидко стиратися до 1/3 коронки, з’являється хронічна втома в області жувальних м’язів, так званий гіпертонус м’язів. Людина може не висипатися вночі, а вранці прокидатися втомленою через те, що всю ніч його жувальні м’язи були в напрузі і стискали щелепи. Можуть також з’явитися головні болі та біль у ділянці шиї з іррадіацією в спину. Скронево-нижньощелепний суглоб – це частина нашого опорно-рухового апарату і, якщо в ньому є проблеми, це впливатиме на всю систему загалом.
  Коли брекети не потрібні? Якщо у вас правильний прикус, навіть зуби не ідеально рівні.
  Однак бувають випадки, коли зуби абсолютно рівні та красиві, але є порушення оклюзії. Тому ми рекомендуємо ортодонтичне лікування. Це тривалий і витратний процес, але він вартий результату. Ми ж хочемо жити не лише довго, а ще й якісно.

 • Якщо я поставлю імплант, значить, у мене відразу ж з'явиться зуб?

  Щоб на місці відсутнього зуба з’явився новий, необхідно пройти кілька етапів:
  #1 імплант – “шуруп” з титану – вкручується в кістку і якийсь час приживається там;#2 після приживлення, через 2-3 місяці, виготовляється індивідуальний цирконієвий абатмент – перехідник, який з’єднуватиме імплант та майбутній зуб;#3 виготовляють коронку з кераміки, яку фіксують на абатменті, — і є новий зуб, яким пацієнт зможе повноцінно жувати.
  Поки імплант приживається, пацієнт живе без зуба: коли імплант закручують, ясна в місці операції вшиваються, а через тиждень шви знімають. Безпосередньо перед протезуванням на яснах знову роблять невеликий надріз, щоб дістатися імпланту, і приступають до протезування. Такий вигляд має класичний метод імплантації.

 • Чому лікувати канали потрібно із мікроскопом?

  Необхідність лікувати канали виникає при інфекційному запаленні тканин зуба – нерва (пульпіт) або тканин, що оточують зуб (періодонтит). В обох випадках лікування безпосередньо залежить від того, наскільки якісно видаляється інфекція всередині зуба, тобто у його каналах. Лікар повинен знайти їх та створити до них доступ.
  Товщина деяких каналів може бути тонша за людську волосину, анатомія зовсім різна, а їх кількість можна тільки припускати — від 3 до 6. Канали необхідно розширити, щоб механічно та хімічно очистити. Без розширення у них неможливо залити будь-який розчин. Мікроскоп необхідний, щоб акуратно розширити канал, не зламати інструменти і не зробити перфорацій.
  Фінальний етап – обтурація, пломбування каналів, що проводиться методом пакування гарячої гутаперчі. Цей матеріал чимось нагадує гуму: він щільно закриває порожнини та піднутрення всередині каналу. Щоб забезпечити герметизм і запобігти повторному запаленню, обтурацію потрібно проводити під мікроскопом.
  Економлячи на лікуванні каналів, людина може позбутися зуба. В результаті доведеться робити імплантацію з наступним протезуванням, а це буде коштувати зовсім інші гроші. Краще берегти власні зуби якнайдовше і якісно лікувати канали, не доводячи до імплантації.

Надія Дар, відгук пацієнта, пацієнт інново, отзыв о клинике инново, инново отзывы, стоматология инново отзыв, відгук про стоматологію інново, інново відгук

Надія Дар

арт-директорка «mOre»

Свято - це моя професія, а клініка INNOVO забезпечила свято моїм зубам. Це безпека, впевненість у всіх процесах, радість від посмішки на кожній фотографії. Мої власні зуби псувалися і випадали, тоді як імпланти стоять чудово, їх приємно показувати тафотографувати.У цій клініці для мене спокійно пройшли і гігієнічні чищення, і видалення зубів із седацією, і процес імплантації. Я отримала мікс сучасних технологій такласичних процедур.За час лікування я побувала у чотирьох лікарів, а до п'ятого супроводжувала своїх племінників. Це професіонали, після спілкування з якими перестаєш боятися міфу про «страшних» стоматологів, а розслабляєшся і починаєш довіряти їх стратегії лікування.

Олег Катющенко, відгук пацієнта, пацієнт інново, отзыв о клинике инново, инново отзывы, стоматология инново отзыв, відгук про стоматологію інново, інново відгук

Олег Катющенко

підприємець

Перший раз я потрапив до клініки INNOVO зовсім не через зуби, але мені так сподобалася атмосфера та хлопці, які там працюють! В результаті я пролікував усі зуби, а потім шукав привід, щоб ще не раз приходити до клініки… Відкривайте поряд кафе, чи що. У вас це точно вдасться!

Надія Перевізник, відгук пацієнта, пацієнт інново, отзыв о клинике инново, инново отзывы, стоматология инново отзыв, відгук про стоматологію інново, інново відгук

Надія Перевізник

фахівчиня із комунікацій

Я потрапила до INNOVO, мабуть, як і більшість, з проблемами зубів, а вийшла з голлівудською посмішкою. Хоча спочатку не планувала робити вініри, але зараз розумію: це одна з кращих інвестицій у себе! Моя робота з комунікаціями пов’язана насамперед із публічністю, тому посмішка має значення.Підхід INNOVO більше нішевий, клубний, затишно-домашній. Тож якщо ви цінуєте такий тип сервісу, вам однозначно сподобається!

Ольга Іванова, відгук пацієнта, пацієнт інново, отзыв о клинике инново, инново отзывы, стоматология инново отзыв, відгук про стоматологію інново, інново відгук

Ольга Іванова

маркетологиня

Я побувала у багатьох лікарів, але підхід, технології та обладнання в INNOVO на найвищому рівні. Після лікування нічого не болить і все дуже комфортно.Навіть тривалі візити через лікування каналів проходили комфортно та швидко завдяки уважному персоналу. Ми робили перерви на відпочинок та перекуси, адміністратори навіть допомагали замовляти їжу.Я дуже рада, що потрапила до рук професіоналів INNOVO на чолі з уважним та грамотним керівником Вікторією Ахмедовою!

Вікторія Ахмедова, Виктория Ахмедова, Вікторія Ахмедова інново, власниця клініки інново

Друзі, вітаю вас на сторінціINNOVO Dental clinic!
Більше 10 років ми дбаємо про наших клієнтів, підтримуючи здоров’я та створюючи гарні посмішки.
Упевнена, що кожна людина хоча б раз у житті відчувала неприязнь від думки про похід до стоматолога. Саме тому я хотіла створити стоматологічну клініку, комфортну для пацієнтів. Місце, де ваші зуби не тільки вилікують та зроблять красивими, використовуючи інноваційне обладнання та найкращі матеріали, але й зроблять це максимально комфортно та безболісно.
Через 10 років роботи в клініці INNOVO можу впевнено сказати, що нам це вдалося. Ми зібрали команду професіоналів, яка оточує турботою тисячі клієнтів. Нас люблять і нам довіряють найцінніше здоров’я. І що важливе: наші пацієнти рекомендують нас своїм близьким!
Вікторія Ахмедова, власниця клініки INNOVO,головний лікар, хірург стоматолог.

Популярні послуги у нашій клініці

Філософія Innovo – це використання найпередовіших медичних технологій та протоколів лікування, а також постійне вдосконалення навичок кожного з наших спеціалістів

Ми щодня працюємо задля того, щоб забезпечити пацієнтам гарантований та на 100 % прогнозований результат стоматологічних послуг за такими напрямками, як:

● встановлення вінірів;● клінічна імплантологія;● протезування під мікроскопом;● естетичне мікропротезування;● протезування на імплантах;● реставрація та видалення зубів;● хірургічна пародонтологія;● кістково-пластична хірургія;● діагностика аномалій розвитку прикусу та ортодонтичне лікування за допомогою брекетів, а також знімних та незнімних апаратів;● лікування кореневих каналів за допомогою операційного мікроскопа;● лікування зубів;● профілактика карієсу;● Гігієна порожнини рота;● лікування захворювань ясен;● герметизація фісур;р;● фторування зубів;● лікування під медикаментозним сном;● естетичне планування.

Контакти:

Пн - сб з 10:00 до 20:00Нд - вихідний

  М. Київвул. Десятинна, 13
  +38 (067) 153 53 54
  moc.cinilcovonni%40ofni

ПОДИВИТИСЬ КАРТУ ПРОЇЗДУ