Лікування каналів

За один візит ми позбавимо вас зубного болю!

Лікування кореневих каналів з допомогою хірургічного мікроскопа. Без болю.

За допомогою мікроскопа ми побачимо та якісно пролікуємо все, що не видно не озброєним оком.

Як проходить лікування каналів в Innovo

Лікування каналів – це шлях збереження зуба, коли є запалення. Біль у зубі - це сигнал, що це запалення нерва та тканин усередині зуба.Лікування в INNOVO за один візит позбавить болю і дозволить зберегти зуб.

# 05

Відновлення зуба.

Для збереження зуба від тріщин, що часто трапляється з лікованими зубами, його покривають керамічною накладкою або коронкою.

# 01

Планування. Діагностика.

Для того щоб визначити тактику лікування, необхідно зробити рентген знімок зуба або 3D томографію.

tooth

# 04

Пломбування кореневих каналів.

Простір у кореневих каналах, яке попередньо очищали, заповнюється біосумісним матеріалом.

# 02

Ізоляція

Ізолюється зуб від порожнини рота, щоб під час лікування не потрапляли бактерії та волога.

Image

Пацієнти Innovo:

Дарія Вінярська

У клініці INNOVO я мала перший досвід лікування зубів під мікроскопом — тепер тільки так! Це справді ювелірна робота: коли бачиш зуб «до і після», то здається, що це неможливо. Дякую лікарям за професіоналізм та мою гарну усмішку!

Андрій Макітрук

стоматолог-ендодонтист

Спеціалізація лікаря:

  • Лікування кореневих каналів із використанням операційного мікроскопа.
  • Реставраційна стоматологія.

Вартість пломбування каналів

від 2000грн.
Вартість уточнюйте за тел. або на консультації у лікаря так як вид робіт індивідуальний

Наші лікарі завжди, і без винятку, використовують хірургічний мікроскоп для лікування каналів. В іншому випадку лікар може не побачити залишки карієсу, не знайти канал і залишити інфекцію всередині зуба. І такий зуб не може вважатися вилікуваним. Через два – три роки такий зуб знову дасть про себе знати і його треба буде знову лікувати чи навіть видаляти.

Щоб якісно пролікувати зуб, потрібний хірургічний мікроскоп, який дає збільшення у 25 разів. Щоб очистити канали, потрібно провести механічну та медикаментозну обробку на всю глибину до самої верхівки кореня. Зазвичай це 18 – 20 мм за довжиною, а діаметр каналу може не перевищувати діаметр волосся людини.

Без використання збільшення зробити очищення якісним неможливо. Також треба врахувати, що анатомічна будова каналів не завжди рівна, а має вигини та розгалуження. Тому наші лікарі, завжди і, без винятку, використовують хірургічний мікроскоп для лікування каналів.

Для запису дзвоніть 067-153-53-54 або залиште номер телефону

Лікування каналів під мікроскопом в Innovo Clinic – гарантія збереження ваших зубів

Лікування каналів під мікроскопом в Innovo Clinic – гарантія збереження ваших зубів

У нашій практиці ми часто стикаємося з пацієнтами, які вважають лікування каналів за допомогою хірургічного мікроскопа непотрібною розкішшю. Ми наполягаємо на тому, що таке ставлення до свого здоров’я не просто помилкове і тому небезпечно, але й украй нераціонально з фінансової точки зору. Досвід свідчить, що економія на цих маніпуляціях призводить до значного збільшення вартості лікування в середньостроковій перспективі, а за поганого сценарію – до втрати зуба.

В Innovo Clinic ми прагнемо відповідати найвищим стандартам сучасної медицини, заснованим на прогнозованості та гарантії якості, а без застосування хірургічного мікроскопа при лікуванні каналів досягти цих критеріїв просто неможливо. Давайте розберемося, чому це так.

Що таке кореневий канал і чому він може захворіти

Для початку трохи анатомії. У кожен зуб через коріння входять кровоносні судини, і навіть нервові закінчення. Вони розташовуються в зубній порожнині – пульповій камері та кореневих каналах. У випадках занедбаного карієсу хвороботворні бактерії, попередньо пошкодивши емаль та дентин, добираються до пульпи та створюють там запалення. Саме тоді зуб починає сильно боліти. І лікар не має іншого виходу, як видалити нерв і герметично запломбувати канали.

Головна складність цієї процедури полягає в тому, що анатомія кореневих каналів дуже індивідуальна. Наприклад, верхній шостий зуб може мати від 3 до 6 каналів, а в нижніх різцях з початком застосування хірургічного мікроскопа стоматології виявився другий канал, хоча у всіх підручниках написано, що він там один.

Чому для лікування каналів потрібний мікроскоп

Ширина зубних каналів порівнянна з діаметром волосся, тому визначити їх реальну кількість, яка, як ми пам’ятаємо, може дуже відрізнятись від теоретичного, без серйозного збільшення просто неможливо. Що ж стосується місця розташування каналів, то й тут необхідно збільшення, особливо якщо йдеться про верхню щелепу або дальніх жувальних зубах на нижній щелепі.

До того як у сучасних стоматологічних клініках почали застосовувати мікроскопи, виявлення та лікування каналів робилися з допомогою дзеркальця. Але варто згадати, у якому віці у представників старшого покоління починали випадати зуби, і «ефективність» такого підходу одразу стане очевидною.

Небезпека недолікованих каналів

Зубний біль – це одна з ознак запалення, яке створює патогенна мікрофлора, діставшись нерва зуба. Мета лікування – повне знищення цієї мікрофлори та герметичне пломбування зубних каналів. Обов’язковою умовою контролю якості такого лікування є комп’ютерна томографія через півроку після закінчення лікування. Тільки так можна визначити успішність лікування. Дуже часто пацієнти нехтують цією рекомендацією, просто забувають про лікований зуб – адже він уже не болить. І ось тут і криється головна небезпека – зуб не буде хворіти незалежно від того, була прибрана вся мікрофлора чи ні. Адже в ньому вже немає нерва, і хворіти нема чому. При цьому бактерії, що залишилися, можуть спокійно розмножуватися, продовжуючи руйнувати тканини навколишні зуб (хронічний періодонтит). Триватиме це доти, доки не настане загострення, яке супроводжуватиметься сильними болями. В цьому випадку ризик втрати зуба значно зростає, причому якщо кістка зруйнована сильно, установкою імплантату доведеться робити додаткові кісткові пластики.

Хотілося б окремо відзначити, що більшість видалень та перелікування зубів у нашій практиці – це результат раніше недобросовісного лікування каналів та несвоєчасного контролю.

Як лікуються канали в Innovo Clinic

Перед початком лікування зуб ізолюється коффердамом (спеціальною хусткою з латексу), після чого видаляються всі уражені карієсом ділянки дентину та пульпу. Використання мікроскопа дозволяє зробити це гранично точно мінімальною інвазивністю, зберігши максимум рідної неушкодженої тканини зуба. Далі визначається доступ до каналів та за допомогою спеціальних інструментів виконується їх розширення. Це досить педантична процедура і завжди існує ризик поломки інструменту з наступною непрохідністю каналів. Нашим лікарям нерідко доводиться діставати такі уламки із зубів пацієнтів, які раніше лікувалися без збільшення. Проходження ж каналу за допомогою мікроскопа гарантує його ідеальну підготовку до знищення хвороботворної мікрофлори.

Потім канали промивають розчином хлору, лимонною кислотою та дистильованою водою, сушать і герметично пломбують. Тут також потрібен мікроскоп, оскільки визначити, чи висушений канал, без багаторазового збільшення просто неможливо.

Гарантія

Незважаючи на застосування найсучасніших технічних засобів, професіоналізм, уважність та педантичність наших лікарів, ми даємо повну гарантію лише після фінальної томографії через півроку після закінчення лікування. Якщо за цей час запалення не виникло, воно не виникне вже ніколи, і зуб можна сміливо покривати коронкою. Якщо ж запалення все ж таки почалося, то ми переліковуємо канали за гарантією і через півроку знову проводимо контрольний рентгенівський знімок.

Читати весь текст Приховати частину тексту

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

{:ru}Оформление заказа{:}{:uk}Оформлення замовлення{:}

Оформите услугу в пару кликов

Дякую

Ми з Вами зв’яжемся