Назарій Броцький Гнатолог-ортодонт Стоматолог

Ознаки неправильного прикусу

Ознаки неправильного прикусу, які можуть негативно впливати на ваше здоров‘я та самопочуття👇🏻

▫️ Естетична незадоволеність: неправильний прикус може позбавити вас упевненості в собі та привабливості усмішки

▫️Мовні труднощі: іноді неправильний прикус може впливати на вашу мову та дикцію

▫️Викривлення усмішки: наприклад, у випадку мезіального прикусу усмішка набуває неприродного вигляду

▫️Труднощі з пережовуванням їжі: при виражених аномаліях прикусу порушується ефективність пережовування їжі, що впливає на роботу шлунково-кишкового тракту

▫️Неприємні відчуття у скронево-нижньощелепному суглобі: оскільки центр тиску та його сила зміщені, рухи нижньої щелепи впливають на роботу СНЩС. Це може призводити до постійної напруги та запалення, що супроводжується ниючими болями у вухах і м’язовим дискомфортом в щоках, шиї, щелепах

У стоматологічній клініці INNOVO спеціалісти допоможуть вам з будь-яким прикусом та зроблять вашу усмішку просто неперевершеною🤩

Запис на консультацію до гнатолога-ортодонта Назарія Броцького за номером: +38 (067) 153 53 54

Ознаки неправильного прикусу можуть мати негативний вплив на ваше здоров’я та самопочуття. Одним з найпоширеніших симптомів є естетична незадоволеність. Неправильний прикус може позбавити вас упевненості в собі та призвести до незадоволення власною усмішкою. Можливість правильно посміхатися є важливою для нашого загального самопочуття і соціальної взаємодії.

Крім того, неправильний прикус може впливати на вашу мову та дикцію. Деякі люди з неправильним прикусом можуть мати проблеми з вимовою певних звуків, що може впливати на їхню комунікацію та взаєморозуміння.

Іншою проблемою, пов’язаною з неправильним прикусом, є викривлення усмішки. Наприклад, у випадку мезіального прикусу, коли верхні передні зуби знаходяться впереді нижніх, усмішка може набувати неприродного вигляду, що впливає на загальний зовнішній вигляд обличчя.

Додатково, неправильний прикус може спричиняти труднощі з пережовуванням їжі. При виражених аномаліях прикусу ефективність пережовування їжі порушується, що може впливати на роботу шлунково-кишкового тракту та здатність правильно засвоювати поживні речовини.

Також варто відзначити, що неправильний прикус може викликати неприємні відчуття у скронево-нижньощелепному суглобі. Оскільки центр тиску та його сила зміщені, рухи нижньої щелепи впливають на роботу скронево-нижньощелепного суглоба. Це може призводити до постійної напруги та запалення, супроводжуваного ниючими болями у вухах, м’язовим дискомфортом у щоках, шиї та щелепах.

Якщо у вас є проблеми з прикусом, стоматологічна клініка INNOVO може надати вам допомогу. Спеціалісти, зокрема гнатолог-ортодонт Назарій Броцький, мають великий досвід у вирішенні проблем, пов’язаних з прикусом, та зроблять вашу усмішку неперевершеною.

Не зволікайте і записуйтесь на консультацію за номером: +38 (067) 153 53 54. Відновіть здоров’я вашої усмішки та покращіть якість свого життя!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

{:ru}Оформление заказа{:}{:uk}Оформлення замовлення{:}

Оформите услугу в пару кликов

Дякую

Ми з Вами зв’яжемся