Встановлення вінірів

Є всього 2 шляхи боротьби з недоліками зовнішності: все життя вчитися приймати себе або просто виправити їх. До нас приходять за другим, щоб насолоджуватися своїм відображенням у дзеркалі

Запишіться на прийом та отримайте БЕЗКОШТОВНУ консульцію

Чому вініри це так популярно?

Виглядають

як власні зуби

Не темніють

від кави, вина або сигарет

Створюють

ідеально рівну посмішку

Виготовляються

за 5-7 днів

Не вимагають

спеціального догляду

Коригують

форму та колір зуба

Усувають

проміжки між зубами

Додають

додатковий захист, якщо у Вас тонка емаль

Як відбувається лікування

Установка вінірів - одне
з основних напрямків роботи
INNOVO Dental & Face Care Clinic.
Ми працюємо тільки з найкращим
обладнанням та новітніми
технологіями створення посмішки

# 03

Виготовлення
вініра

Скануємо зуби та отримуємо цифрову 3D модель. Відсилаємо файл до зуботехнічної лабораторії, де на спеціальному устаткуванні фрезеруються майбутні вініри, а зубний технік вже вручну доводить роботу до ідеалу.

# 01

Дизайн посмішки

Аналізуючи індивідуальні параметри вашої особи, ми створимо цифровий проект майбутньої посмішки. Завдяки цій технології ви побачите кінцевий результат ще до початку лікування

tooth

# 04

Встановлення
вінірів

Фіксуємо вініри на зуби за спеціальною адгезивною технологією, яка забезпечує ідеальну герметичну склейку кераміки з тканинами зуба, так щоб конструкція була монолітною і під реставрацією зуби ніколи не псувалися

# 02

Підготовка зуба

Знімаємо тонкий шар емалі (до 0,7 мм). Разом з вами підберемо форму та колір майбутніх реставрацій

# 05

Шліфування

Поліруємо зуби і підбираємо за прикусом, щоб зробити вашу усмішку ідеальною

# 06

Підтримка

Ми даємо гарантію на ваші вініри, якщо ви приходите на плановий огляд до нас кожні півроку

Результат встановлення вінірів

Пациенты Innovo:

Карина Корейба

Тут не “лікують зуби”, а створюють усмішку, створюють новий образ. Ми разом із лікарем розробили комфортний план лікування виходячи з тимчасових та фінансових ресурсів, у якому мені все було зрозуміло до дрібниць, а сам план у клініці мені показували у форматі гарної презентації з різними варіантами лікування, таймінгом реалізації готової роботи тощо (взагалі вперше таке бачила). Лікарі клініки – все до одного – професіонали, у хорошому сенсі “маніяки” своєї справи. У мене це викликає пошану та довіру, тому свою посмішку я довіряю Innovo ?

Співзасновниця Sustainable fashion pad

Евгения Деревянко

Тут працює команда справжніх професіоналів! Все на найвищому рівні, такого комфортного лікування я ніде ще не проходила) завдяки Інново, тепер не боїмося стоматологів, ні я, ні моя дитина ☺️
Лав ♥️

Інеса

Шановні лікарі Innovo і, особливо, Вікторія Ахмедова! Я хочу сказати вам велике людське ДЯКУЙ за те, що ви зробили!

Ви дали мені можливість усміхатися вільно та впевнено! Я все життя усміхалася із закритим ротом, а зараз це навіть смішно згадувати, адже я дивлюся в дзеркало і бачу красуню з білою усмішкою! Дякую вам за те, що тепер я посміхаюся скрізь і завжди!

Наталі

Якось я побачила фото, де я з моєю подругою широко посміхаємось. Мої зуби, на контрасті з подругою, у якої вже стояли вініри, виглядали жахливо. Зрештою на фотографію я дивилася секунду, а сумувала кілька тижнів.

Тоді я задумалася про вініри і за рекомендацією подружки зібралася до клініки Innovо. Пару місяців я сумнівалася … але думка про ідеально рівні білі зуби мене ніяк не покидала, і я все-таки зважилася!

Вперше побачивши у дзеркало свою усмішку, я розплакалася. Млинець, я реально красива! Дякуємо всім фахівцям Innovo!

Надія

Місяць тому я вийшла зі стоматології Innovo із новою посмішкою. Тут мені сподобалося все – повна чистота та стерильність, професійні лікарі. Мені допомогли вибрати відповідне за часом і грошима лікування, я чітко знала, що відбувається на кожному етапі встановлення вінірів. А найголовніше, я знала, який результат мене чекає!

Все життя я боялася ходити до стоматологів, але тепер цей страх переможений і в мене нарешті ідеальна усмішка. Дякуємо за це Innovo.

Ярослав Гайдай

стоматолог-ортопед

Професійні інтереси:

  • Реставраційна стоматологія
  • Протезування під мікроскопом
  • Естетичне мікропротезування

Має великий практичний досвід у протезуванні, естетичній стоматології, консультує та проводить майстер-класи на базі клініки INNOVO

Цифрова лабораторія Innovo

  • Одна з перших лабораторій, яка втілила в життя естетичну реабілітацію, використовуючи інноваційні цифрові рішення.
  • Є сертифікованою лабораторією Dentsply Sirona.
    Міжнародного лідера стоматологічних технологій та матеріалів.

Вініри

Вініри – це тонкі керамічні накладки на зуби. З їхньою допомогою будь-яку посмішку можна зробити «голлівудською» – ідеальний колір, ідеальна форма, ідеальний розмір.

Вініри давно стали обов’язковим атрибутом як для публічних людей, так і для тих, хто просто хоче виглядати гарно. Так що питання «чи ставити вініри ?» вже не актуальне – звісно, ставити. Потрібно не помилитися з клінікою і лікарем – адже ціна на цю послугу по Києву дуже відрізняється, та й по – справжньому високу якість лікування можна отримати далеко не скрізь.

Для записи звоните 067-153-53-54 или оставьте номер телефона

Від чого залежить якість та як формується ціна вінірів

Будемо відверті – якість, прогнозованість результату та вартість стоматологічних послуг сьогодні визначається насамперед наявністю в клініці сучасного дорогого обладнання, оскільки саме воно допомагає мінімізувати можливість людської помилки.

В Innovo ми робимо все, щоб відповідати найвищим стандартам, тому ми повністю відмовилися від зняття силіконових відбитків. Замість цієї – застарілої, неприємної та не дуже точної – процедури ми скануємо зуби цифровим сканером. В результаті виходить ідеально точна цифрова модель зубів, яка передається в лабораторію. На її основі технік, проаналізувавши індивідуальні параметри обличчя пацієнта за допомогою особливого програмного забезпечення моделює його майбутню посмішку.

Тест-драйв вінірів

Люди ставлять собі вініри не лише для того, щоб продемонструвати свій соціальний статус чи відповідати деяким загальноприйнятим стандартам. Головне, що з їхньою допомогою кожен може зробити собі посмішку своєї мрії. І тут ми підходимо до питання, яке ви, напевно, вже задавали собі: «А що якщо нова посмішка мені не сподобається ? Адже переробити вже не вийде».

Справді, в найближчому минулому такі ситуації бували. Пацієнтам не подобався фінальний результат, а лікарі переконували їх, що все нормально, і це та посмішка, про яку вони домовлялися. Це відбувалося не тому, що техніки чи лікарі виконували свою роботу несумлінно – ні. Просто уявлення про ідеальну посмішку у техніка, що робить вініри, і у пацієнта, який замовляє їх, збігаються рідко.

На щастя сьогодні цієї проблеми більше немає. Вирішивши поставити вініри в Innovo, ви гарантовано отримаєте саме ті зуби, про які завжди мріяли. Це стало можливим завдяки тест – драйву вінірів. На цьому етапі ми даємо пацієнтові можливість приміряти майбутні зуби та внести до їхнього зовнішнього вигляду всі необхідні коригування ще до початку основного лікування.

Тест-драйв виглядає так: після моделювання вашої посмішки у спеціальній програмі лабораторія друкує модель щелепи з новими зубами на 3D – принтер. З цієї моделі технік робить пластикові копії (так звані mockup – вініри), які фіксуються у порожнині рота. З ними можна походити якийсь час, придивитися, порадитися з близькими, друзями, колегами – загалом, з усіма, чия думка для вас важлива. Після цього внести зміни за формою, розміром та кольором, бути ще й знову внести зміни. Такі «проби пера» продовжаться до того пір, поки ви не скажете: «Ідеально!»

Підготовка зубів до постановки вінірів

Після того як всі рішення про зовнішній вигляд майбутньої усмішки прийняті, настав час готувати зуби до установки вінірів. Складність, трудомісткість і відповідно вартість цього етапу залежать від того, в якому стані знаходяться ваші зуби на момент початку лікування. В Innovo ми виходимо з того, що вініри, при правильній підготовці зубів, можуть служити пацієнту все життя – тому приділяємо цьому етапу найпильнішу увагу.

До обов’язкової передвінірної програми входять: лікування карієсу, заміна всіх старих реставрацій та перелікування каналів. Це потрібно для того, щоб під вінірами гарантовано не псувалися свої зуби, нічого не почало хворіти, а роботу не довелося переробляти. Крім того, пацієнтів обов’язково оглядає лікар-гнатолог – фахівець з суглобів та м’язів зубощелепного апарату. Він оцінює, наскільки функціонально правильно працює вся зубощелепна система, щоб у майбутньому уникнути можливих ускладнень вже у процесі експлуатації нових зубів. Також при необхідності вас огляне ортодонт, це важливо у випадках, коли є патологія прикусу і поставити вініри не є можливим без попереднього ортодонтичного лікування.

Обробка зубів під мікроскопом

Після завершення всіх попередніх етапів ми починаємо обробляти зуби під вініри. Сучасні стандарти роботи із зубами не допускають похибки, що перевищує 2 мікрони (0.002 мм). Такої точності можна досягти тільки за умови застосування операційного мікроскопа – саме тому всі маніпуляції з тканинами зуба у нашій клініці здійснюються виключно за його допомогою.

Такий підхід дозволяє мінімізувати кількість зубної емалі, що знімається. Це дуже важливо, оскільки відразу під на ній знаходиться дентин – м’яка, чутлива органічна тканина зуба. І якщо при обробці зуба під вінір лікар доходить до неї, то проблем у майбутньому не уникнути: ймовірність підвищеної чутливості після лікування різко зростає, також можливий дебондинг (розклеювання) керамічної реставрації з тканинами зуба. Наші протоколи лікування виключають таку небезпеку.

Крім того, цифрові технології, які використовуються в Innovo при моделюванні та виготовленні вінірів, вимагають
максимальної точності роботи лікаря. Зуби повинні бути дуже точно та чітко відпрепаровані з усіма видимими
межами та уступами, інакше програмне забезпечення просто не зможе розпізнати їх на цифровому скані.
Іншими словами, справжньої якості без мікроскопа сьогодні просто не буває.

Виготовлення вінірів

Сучасна якісна стоматологія максимально роботизується, і виготовлення вінірів – найкраща ілюстрація цього тренду.

Після обробки зубів ми ще раз скануємо щелепи пацієнта, зуби, їхнє співвідношення. Цифровий знімок надсилається до лабораторії. Там відбувається так звана кореляція (накладання) скана відпрепарованих зубів та попередньо змодельованих реставрацій (затверджених раніше пацієнтом). Далі інформація передається на фрезер, який — знову ж, без участі людини – виготовляє вініри. Такий підхід дозволяє мінімізувати людську участь у процесі та максимізувати його точність. Техніку залишається лише індивідуалізувати реставрації, надати їм життя та розфарбувати отримані вініри.

Фіксація вінірів

Це завершальний етап, де лікар, здійснюючи всі необхідні супутні маніпуляції, фіксує вініри на зубах пацієнта.

Термін лікування

Звичайно, не можна точно сказати, скільки займе весь процес установки вінірів. Терміни завжди індивідуальні та залежать від особливостей конкретного кейсу, але в середньому все лікування триває близько двох тижнів.

Догляд та запобіжні заходи

Вініри не темніють і не тьмяніють, але це не означає, що про стоматолога можна забути назавжди. Навпаки, вініри вимагають такого ж догляду, як і рідні зуби, тому відвідування лікаря раз на півроку є обов’язковим. Що ж до запобіжних заходів, то слід пам’ятати, що, незважаючи на міцність, вініри вразливі для стресового точкового навантаження. Це означає, що перекушування нитки, утримування цвяхів у зубах, розколювання горіхів заборонено. Решта – будь ласка.

Вініри замість пломб

Бувають ситуації, коли є дефект зубів у ділянці, видимій при усмішці. У такому разі ми пропонуємо пацієнту кілька варіантів вирішення: можна відновити зуб за допомогою композитної реставрації, а можна відновити його вініром. Другий варіант більш естетичний та довговічний.

Читать весь текст Скрыть часть текста

ЗАПИСАТЬСЯ НА ПРИЕМ

{:ru}Оформление заказа{:}{:uk}Оформлення замовлення{:}

Оформите услугу в пару кликов

Спасибо

Мы с вами свяжемся {:}