ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ

Лікування та видалення зубів у дітей під час сну. Процедуру проводить досвідчений дитячий лікар-стоматолог, який допоможе вашій дитині впоратися з її переживаннями та уникнути больових відчуттів.

Отримайте консультацію нашого спеціаліста

ПОСЛУГИ

railing

Адаптація

Адаптація

Перед прийомом у стоматолога ми влаштовуємо для дітей пізнавальну гру, під час якої ненав’язливо пояснюємо, що робитимемо і з допомогою яких інструментів. Після обов’язково робимо перерву, щоб дати малюкам відпочити та осмислити почуте.

При такому підході ваша дитина без страху та паніки перенесе анестезію (укол), коффердам (ізоляцію зубів від слини) та лікування різних, у тому числі складних форм карієсу молочних зубів.

Як це можливо?

Ми робимо все для того, щоб перший візит дитини в клініку нагадував швидше захоплюючу екскурсію, ніж очікування невідомості та болю. Для цього, від початку знайомства до показу інструментів та обладнання, все спрямоване на те, щоби показати майбутні процедури.

Тільки під час другого візиту маленького пацієнта наш стоматолог приступає до простих процедур – огляду та чищення. Після цього лікар переходить у розмовах до теми лікування зубів.

Тільки так, встановивши довірчі, дружні стосунки, позбавивши малюків відчуття страху, наші фахівці переходять до основних процедур. Але і тут все відбувається за принципом від простого до складного та тривалого. Не поспішаючи. З контролем проміжного стану та настрою маленького пацієнта.

Особливості:

1. Дитина знайомиться з процедурою граючи;
2. Знімаються страхи, пов’язані з лікарями-стоматологами;
3. Маленький пацієнт перестає боятися невідомості та місця;
4. Дитина заспокоюється та починає розуміти важливість роботи лікарів.

railing

Професійне чищення зубів

Професійне чищення зубів

До руйнування зубів у дітей призводять травми, недотримання гігієни порожнини рота, надлишок у воді фтору, прийом деяких медпрепаратів, невчасне лікування карієсу та захворювань ясен. Також, щоб не допустити утворення нальоту та зубного каменю, потрібно звертати увагу на те, що є діти і як вони чистять зуби. Як і дорослим, діткам потрібно регулярно проводити огляди, чищення зубів у стоматолога. Як і інші профілактичні процедури.

У клініці «INNOVO» досвідчені лікарі проводять високоякісне запечатування фісур (заглиблень на жувальній повехні емалі), після якого не залишається місць для накопичення нальоту.

Як відбувається чищення зубів у дітей?

Для визначення рівня гігієни ротової порожнини у малюків та підлітків дитячий стоматолог застосовує спеціальний індикаторний препарат «Paro». Він діє наступним чином: після розжовування стають добре помітними місця з нальотом на емалі зубів. Далі слідує процедура чищення за допомогою спеціальних паст, щіток та стоматологічної нитки. Але, якщо є необхідність, в клініці можна провести повітряно-водно-абразивне чищення Air-Flow.

«Air-Flow» включає:

– чищення зуба за допомогою водно-повітряного струменя зі спеціальним абразивом, який не травмує емаль зубів;
– покриття матеріалом для мінералізації емалі.

Подібне чищення рекомендується проводити дітям до 10 років раз на 3 місяці, дітям старше – раз на 6 місяців.
Процедура мінералізації необхідна для зміцнення емалі зубів. У ході її на зуби наноситься спеціальний ремінералізуючий гель, який допомагає укріпити емаль.

Коли потрібно фторування:

– у малюків до 2 років для зміцнення емалі та захисту їх крихких зубів;
– у підлітків, під час зміни гормонального фону, для захисту емалі.

Фторування рекомендується проводити тим, у кого були брекет-системи.
Процедура герматизації дозволяє попередити розвиток карієсу у дітей на здорових, постійних зубах, що недавно виросли. Її суть полягає у герметизації (запечатуванні) фісур – заглиблень на зубних поверхнях. Саме в них найбільше накопичується наліт, через що і виникає карієс.

Герметизація зубів у дітей. Чому у нас?

У клініці «INNOVO» для дітей використовуються найефективніші методи профілактики хвороб:
– ми проводимо запечатування фісур;
– робимо фторування;
– забезпечуємо професійне чищення;
– даємо рекомендації щодо правильно збалансованого раціону харчування.

Все це роблять найдосвідченіші фахівці у сфері дитячої стоматології.

Методи профілактики стоматологічних захворювань у дітей:

1. Запечатування фісур – для профілактики та недопущення карієсу на здорових, нещодавно прорізаних зубах;
2. Фторування зубів у дітей – спосіб зміцнення зубної емалі;
3. Професійне чищення від зубного нальоту;
4. Призначення збалансованого харчування.

railing

Лікування під час сну

Лікування під час сну

Лікування уві сні у дитячій стоматології на сьогоднішній день застосовується досить часто. Його використовують як альтернативу місцевому знеболенню.

Лікування зубів під медикаментозним сном. Коли потрібно?

– дітям віком до 3-х років, ці малюки не можуть всидіти на місці;
– потрібні дуже точні та тривалі маніпуляції;
– у дитини непереборний страх перед лікуванням;
– у дитини супутні захворювання або особливості розвитку, що обмежують лікаря можливість контактувати з ним.

Переваги медикаментозного сну:

– швидкість;
– якість;
– відсутність болю;
– відсутність напруги та негативних емоцій.

Це відмінний спосіб швидко та безболісно вирішити практично будь-які проблеми, пов’язані зі здоров’ям зубів та порожнини рота у дітей.

Як відбувається сама процедура?

Таке лікування проводиться у формі гри. Ми робимо все для того, щоб позбавити дитину від страхів та провести ефективне лікування. Для безпеки дітей, анестезія проводиться наступним чином: малюк сидить на колінах у своїх батьків, і анестезіолог показує йому маленького метелика (спеціальний дитячий катетер), який сідає йому на ручку і легенько його щипає. За кілька секунд дитина починає поступово засипати. Звичайно, до цього моменту дитину потрібно посадити на коліна та зацікавити метеликом. Діти відчувають обман, тому рекомендується розповісти, що метелик його зовсім не скривдить, і незабаром він засне та прокинеться зі здоровими зубками, нічого не відчувши. Просто, як у казці. За допомогою чарівництва сучасної медицини.

Моментально після настання сну малюка підключають до датчиків стану організму, що стежать за роботою серця, температурою, тиском, пульсом, вмістом кисню в капілярній крові та ін. І тільки через 2-3 хвилини анестезіолог-реаніматолог доволяю лікарю-стоматологу в присутності батьків уважно оглянути зубки дитини і приступити до лікування. Анестезіолог постійно відстежує стан маленького пацієнта та вносить корективи, якщо бачить найменшу потребу. Саме цей фахівець очолює усю бригаду лікарів під час процедури.

Після завершення малюка виводять із медикаментозного сну.
Під час процедури біля дитини можуть перебувати мама та тато.

Чотири міфи про медикаментозний сон:

Медикаментозний сон викликає звикання.
– сучасні медичні препарати, які використовуються для седації, не викликають звикання, наша клініка використовує лише такі;
– для лікування зубів у дітей цілком достатньо одного застосування медикаментозного сну.

Це може вплинути на пам’ять та здатність дитини до навчання. Науково доведено – всі функції відновлюються приблизно через півгодини після закінчення процедури.

Загальна шкода здоров’ю. Ці чутки, швидше за все, пов’язані з відновленням після складних операцій у дорослих людей, які хворіли і до того, і від цього складно переносять оперативне втручання. Лікування зубів із зануренням у медикаментозний сон ніяк не можна порівнювати з подібними операціями.

Стражає нервова система. При седації вплив на нервову систему дуже короткочасний, а ось лікування під місцевою анестезією може принести їй набагато більше шкоди.

railing

Реставрація передніх зубів

Реставрація передніх зубів

Трапляється, що у дітей ламаються або надколюються передні зуби, і тоді їх доводиться відновлювати. Ми також допомагаємо у випадках руйнування та запущених форм карієсу. Зруйновані та змінені в кольорі зуби, крім болю, можуть принести дітям додаткові розлади, пов’язані з їх сприйняттям у дитячому середовищі.

Пам’ятайте, естетичні проблеми із зубами у дитини необхідно вирішувати відразу після їх появи, не затягування і не відкладаючи.

Навіщо потрібна реставрація молочних зубів?

– зберігає їх до зміни постійними;
– здійснює профілактику порушення прикусу;
– допомагає уникнути комплексів пов’язаних з “некрасивою” посмішкою;
– забезпечує нормальне пережовування їжі;
– забезпечує правильний розвиток мови у дітей.

Все це зберігає здоров’я дитини та забезпечує її впевненість у собі.

Гарантії:

1. Індивідуальний підхід до кожного
2. Наша реставрація у дітей стоятиме до зміни зуба на постійний (якщо дитина чиститиме зубки 2 рази на день і, що не менш важливо, регулярно приходити на профілактичні огляди раз на 3 місяці)
3. Застосування лише найкращих, тільки оригінальних та перевірених часом препаратів
4. Повне дотримання інструкцій щодо застосування та рекомендацій до матеріалів, які використовуються в роботі

Висококваліфіковані фахівці клініки INNOVO допоможуть повернути дітям здорові посмішки.

railing

Детский ортодонт

Детский ортодонт

Першу консультацію ваше маля має отримати не пізніше 6 років, до початку зміни прикусу. Вже в такому маленькому віці лікареві видно, наскільки правильно і своєчасно розвивається зубощелепний апарат дитини.

Період, коли молочні зуби починають випадати, а постійні тільки збираються прорізатися, найсприятливіший для початку ортодонтичного лікування, якщо воно необхідне.

Навіщо проводити ортодонтичне лікування:

– якщо у малюка спостерігається тенденція формування неправильного прикусу;
– щоб запобігти дефектам мови в майбутньому;
– викривлені зуби можуть призвести до пародонтиту;
– неправильний прикус може бути причиною асиметрії обличчя;
– порушення роботи травної системи внаслідок патології прикусу.

Причини виникнення неправильного прикусу у дітей:

– тривале ссання соски або пальця;
– неправильне харчування;
– спадковість;
– порушення носового дихання;
– проблеми із хребтом.

Досвідчений дитячий стоматолог-ортодонт допоможе як вчасно впоратися з усіма подібними проблемами, так і уникнути їх надалі.

У нашій клініці для формування правильного прикусу ми використовуємо такі ортодонтичні пристрої:

1. Ортодонтичні трейнери – багатофункціональні апарати, що призначені для виправлення неправильного прикусу та інших дефектів.
2. Брекети – спеціальні пристрої у вигляді замочків, що коректують зубний ряд, у результаті виправляється прикус зубів. Вони фіксуються на внутрішній чи зовнішній поверхні дитячих зубів за допомогою особливого матеріалу.
3. Незнімні ортодонтичні апарати механічної дії також застосовуються для виправлення прикусу. Їх носять протягом усього періоду лікування та не знімають самостійно.
4. Елайнери – абсолютно прозорі пристосування, які, до того ж, виготовляються за формою щелепи, тому їх носіння не викликає жодного дискомфорту. Зручні як з естетичної, так і практичної сторони.

railing

Видалення молочних зубів

Видалення молочних зубів

Як правило, молочні зуби починають самі випадати у дітей з 5-6 років, коли відбувається так звана “фізіологічна зміна зубів”.

Але трапляються випадки, коли потрібна допомога лікаря, щоб видалити зуб:

– коли молочний зуб не випадає вчасно та починає заважати росту постійного;
– зуб довго хитається, стимулює запалення ясен або навіть щелепи, чим викликає у малюка постійний дискомфорт;
– сильно зруйнований карієсом, не підлягає лікуванню та існує загроза інфікування зачатку постійного зуба;
– корінь розсмоктався і за термінами зуб повинен випадати;
– постійний зуб прорізався, але тимчасовий продовжує залишатися на місці;
– на яснах утворилася нориця від хронічного запалення молочного зуба;
– через гайморит, періодонтит, абсцес і за окремими ортодонтичним показанням.

Якщо малюк відчуває сильне почуття тривоги з приводу подальшого видалення зуба і процес адаптації не дає успіхів, ми рекомендуватимемо проведення процедури під медикаментозним сном. Це набагато безпечніше, ніж примусове лікування дитини та отриманий ним стрес згодом.

railing

Лікування пульпіту та періодонтиту

Лікування пульпіту та періодонтиту

Пульпіт (запалення всередині зуба) – одне з найпоширеніших стоматологічних захворювань. Найчастіше це наслідок тривалого, вчасно нелікованого карієсу. Пульпа знаходиться всередині порожнини зуба і містить нерв, судини, клітини сполучної тканини та зсередини забезпечує живлення твердих тканин зуба.

Причини пульпіту:
– карієс, інфекції;
– сколи, тріщини (травматичне запалення пульпи);
– хімічні дії під час лікування.

Пульпіт у дітей протікає набагато швидше, ніж у дорослих. Запалення у малюків часто загрожує обернутися інфікуванням зачатків постійних зубів та утворенням кіст. Якщо симптоми пульпіту відмічені у дитини, краще не затягувати візиту до лікаря-стоматолога.

Періодонтит – тяжке ускладнення карієсу, яке поширюється на навколишні тканини зуба і часто спричиняє гостре запалення. Його головні причини – інфекції та несвоєчасне лікування пульпіту, травми зубів, некоректне лікування, наслідки гострих вірусних та інфекційних захворювань.

Несвоєчасність його лікування може призвести до передчасного видалення молочних зубів, що згодом може стати причиною формування неправильного прикусу.

Лікування хірургічним методом (видалення молочного зуба) застосовують, коли є загроза:

– руйнування кореня зуба;
– зафіксовано перехід запалення на зачаток постійного зуба;
– якщо протягом 12 місяців передбачається зміна зуба на постійний;
– випадок не піддається лікуванню медикаментами.

Уникнути розвитку пульпіту та періодонтиту досить просто. Для цього потрібна профілактика. Необхідно пам’ятати про правила гігієни ротової порожнини догляду за зубами, яснами та язиком. Звичайно, важливо правильно чистити зуби і контролювати те, що дитина їсть. І, що важливо, у разі виявлення будь-яких можливих проблем, не затягуйте із відвідуванням лікаря – своєчасно звертайтеся до клініки «INNOVO».

railing

Лікування стоматиту

Лікування стоматиту

Стоматит – це одне з найпоширеніших і найнеприємніших захворювань ротової порожнини у дитини. Існують різновиди стоматиту – герпетичний або вірусний, грибковий або кандидозний, а також бактеріальний, афтозний, алергічний та травматичний. Відповідно, причин його виникнення досить багато: починаючи від інфекцій, прийому ліків, травм, ослабленого імунітету, закінчуючи алергією на продукти та стресом.

Увага!

Вкрай не бажано боротися зі стоматитом самостійно – лише досвідчений дитячий стоматолог зможе поставити правильний діагноз та забезпечити правильне лікування.

Запорука будь-якого успішного лікування це своєчасна діагностика та втручання лікаря.

Симптоми стоматиту у дітей: як розпізнати?

Часто початок стоматиту схоже за симптомами з ГРВІ:

– у дітей відсутній апетит;
– спостерігається загальна слабкість, нездужання;
– фіксується підвищена температура, є озноб і головний біль.

Хвилями може спостерігатися збільшення лімфовузлів та нудота.

За цим слідують більш виражені симптоми:

– білий наліт на слизовій оболонці у ротовій порожнині;
– поява на язику, піднебінні та внутрішніх поверхнях щік прозорих бульбашок, на місці яких (без своєчасного звернення до фахівця) можуть залишитися хворобливі виразки;
– утворення білих виразок, слизова довкола яких червоніє та запалюється.

Якщо ви виявили ці симптоми – одразу звертайтеся до лікаря. Своєчасне звернення за допомогою допоможе не допустити стоматиту та інших тяжких наслідків.

Запорука успішного лікування та профілактики цієї хвороби – чисті руки та регулярні гігієнічні процедури. Також важлива спеціальна та досить проста дієта.

Етапи лікування стоматиту:

1. Діагностика та визначення виду хвороби
2. Початок лікування виходячи з складності кожного випадку
3. Контроль гігієни порожнини рота, рук, і з чим дитина стикається – іграшки, посуд тощо
4. Спеціальна дієта

ЦІНИ

Гігієна

Терапія

Хірургія

Лікар стоматолог-психолог

Перший візит дитини до клініки є скоріше захоплюючою екскурсією.

Все, від етапу знайомства до демонстрації обладнання, спрямоване на те, щоб перетворити у дитячій уяві кабінет — на цікаве місце з доброзичливим «доктором Айболітом», а відвідування лікаря — на захоплюючу та пізнавальну пригоду.

Тільки коли створюються довірчі відносини, і маленький пацієнт розуміє, що дії лікаря не загрожують, і він не збирається робити боляче, можна переходити до основних процедур. При цьому важливою умовою є дотримання градації: від простих і менш болючих до складніших і триваліших.

services-image

С І Д А Ц І Я

Седація – це введення пацієнта у стан сну.
Цей метод широко застосовується у стоматології, він заспокоює та пригнічує почуття страху. Ми використовуємо медикаментозний сон для того, щоб наші маленькі пацієнти не отримували стрес від лікування зубів і не боялися ходити до лікаря.

Занурення в стан сну, дає можливість лікарю вилікувати відразу кілька зубів і скоротити кількість візитів до лікаря.

railing

ЕФЕКТИВНО БЕЗПЕЧНО

railing

ЗРУЧНО

railing

БЕЗПЕЧНО

ПРО ЛІКАРЯ

Ганна Савицька-Лісівська

Лікар, дитячий стоматолог

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ ІННОВО

У клініці INNOVO завжди раді дітям.

Дитячий напрямок є невід'ємною частиною нашої клініки.

Для нас дуже важливо прищеплювати малюкам культуру профілактики та гігієни з самого дитинства. Ми віримо, що в майбутньому це послужить основою їхнього міцного здоров'я та усвідомленого ставлення до догляду та лікування своїх зубів.

Подбайте про здоров'я свого малюка вже зараз.

СМОТРЕТЬ
ВИДЕО

image

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

{:ru}Оформление заказа{:}{:uk}Оформлення замовлення{:}

Оформите услугу в пару кликов

Дякую

Ми з Вами зв’яжемся