ЕСТЕТИЧНА МЕДИЦИНА

Ваша природна краса живе у INNOVO

Отримайте консультацію нашого спеціаліста

ПОСЛУГИ

railing

Консультації

Консультації

Дерматологічні захворювання є однією з найпоширеніших проблем. Стан шкіри є показником здоров’я організму, а проблеми можуть свідчити про наявність будь-якого захворювання.

Показання до консультації у дерматолога є поява висипу, плям, почервоніння на шкірі, утворення виразок, вугровий висип, підвищене лущення та свербіння, дефекти на шкірі, пігментні плями, вікові зміни, утворення зморшок та інші причини.

Консультації доктора-дерматолога складаються з діагностики, складання персональної програми корекції з урахуванням усіх особливостей пацієнта. Лікар складає рекомендації з медикаментів та підбору домашніх засобів для догляду. На місці лікар проводить дерматоскопію – діагностику шкірних новоутворень, для своєчасного виявлення та запобігання серйозним захворюванням на ранніх стадіях.

railing

ДОГЛЯД

ДОГЛЯД

Процедури по догляду-найприємніший і безпечний спосіб впливу на шкіру обличчя, в результаті якого шкіра стає підтягнутою, свіжою, гладкою. Терапевтична косметологія включає використання різних масок, концентратів, омолоджувальних кремів, масажів.

Професійні процедури догляду доступні кожному. Вони немає жодних обмежень за віком. Чим раніше ви почнете дбати про свою шкіру, тим довше ви збережете її молодою та свіжою.

За допомогою ходових процедур можна вирішити проблему розширених пір, куперозу, в’ялості та сухості шкіри, набряків, гіперпігментації тощо.

Ми пропонуємо:

 • Чищення
 • Пілінги
 • Догляд Casmara
 • Авторський масаж

railing

ДЕРМАТОЛОГІЯ ЛІКУВАННЯ ГІПЕРГІДРОЗУ

ДЕРМАТОЛОГІЯ ЛІКУВАННЯ ГІПЕРГІДРОЗУ

Гіпергідроз – підвищене потовиділення, яке спричинене порушенням функцій потових залоз. Ця проблема супроводжується рясним та інтенсивним потовиділенням в області пахв, стоп, долонь, обличчя та спини та голови, викликаючи дискомфорт та невпевненість у собі. Порушення виникає як у жінок, так і чоловіків через стрес, сильне хвилювання, неправильне харчування, шкідливі звички та інші причини.

Лікування гіпергірозу проводиться за допомогою застосування препарату Dysport.

Тривалість процедури близько години.

Курс лікування складається із однієї процедури.

Відсутній побічний ефект та відновлювальний період після процедури.

Безпечний спосіб під час проведення процедури спеціалістом.

Протипоказання:

 • Онкологічні захворювання
 • Цукровий діабет
 • Вагітність та період годування груддю
 • Гострі запальні захворювання

railing

КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ

КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ

КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ

Процедура корекції локальних жирових відкладень.

Дуже часто через стреси, неправильне харчування, сидячу роботу все більше людей страждають від надмірної ваги, що може негативно позначатися на здоров’ї. Збільшують ризик захворювання серцево-судинних захворювань, порушення обміну речовин, хвороби суглобів тощо. Ми пропонуємо комплекс процедур, спрямованих на боротьбу з локальними жировими відкладеннями на верхній частині рук, животі, боках, зовнішній та внутрішній поверхні стегон, складки на спині та подвійному підборідді, в’ялості шкіри, розтяжок.

Комплекс процедур, може включати мезотерапію тіла, курс професійних масажів, пілінгів, обгортань.

Курс складається з 4-10 процедур.

Відновлення не потребує.

Пацієнт після проходження курсу процедур втрачає до 6 см в обсязі.

Протипоказання:

 • Онкологічні захворювання
 • Захворювання нервової системи
 • Вагітність та період годування груддю
 • Герпес у період загострення
 • Хронічні захворювання у період загострення

railing

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ МЕЗОТЕРАПІЯ ПЛАЗМОЛІФТИНГ

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ МЕЗОТЕРАПІЯ ПЛАЗМОЛІФТИНГ

БІОРЕВІРАЛІЗАЦІЯ

Біоревіталізація – зволоження шкіри гіалоурановою кислотою.

Це один із ефективних способів підтримки зовнішньої молодості за рахунок внутрішньошкірних ін’єкцій гіалоуранової кислоти. Гіалоуранова кислота, здатна утримувати вологу в тканинах, захищати клітинний імунітет. Біоревіталізація глибоко зволожує, а також відновлює пружність шкіри обличчя та тіла.

Протипоказання:

 • Вагітність
 • Період лактації
 • Гострі інфекції
 • Захворювання органів кровотворення
 • Герпес, фаза загострення

 

МЕЗОТЕРАПІЯ

Мезотерапія-метод введення підшкіру мікроін’єкцій різних препаратів. Показаннями для проведення процедур є вікові зміни шкіри, зневодненість, пігментація, купероз, розтяжки, рубці, акне, випадання волосся, целюліт і локальні жирові відкладення.

Перед проведенням процедури на шкіру наноситься спеціальний крем-анестетик, тому процедура є комфортною.

Для тривалого ефекту потрібно 5-10 сеансів.

Біоремоделювання – інноваційна процедура з використанням препарату PROFHILO, даний препарат має комплексну дію, зволожує шкіру та стимулює вироблення власного колагену.

Унікальність процедури полягає у новій техніці введення препарату. 5 точок з кожного боку, забезпечують зволоження всієї особи.

Безболісна, не потребує реабілітації.

Бланшинг-техніка, яка використовується для корекції дрібних та середніх зморшок, препаратами BELOTERO Soft, BELOTERO Balance. Його суть полягає у веденні філера у поверхневі шари шкіри (крапля за краплею).

 

ПЛАЗМОЛІФТИНГ

Плазмоліфтинг – безпечне клітинне омолодження шкіри, засноване на використанні власних плазм крові багатої тромбоцитами.

Плазма крові містить мікроелементи, які необхідні для життєдіяльності організму. При розпаді тромбоцити запускають процес регенерації та сприяють більш інтенсивному виробленню колагену та гіалоуронової кислоти. Спочатку ця методика застосовувалася в щелепно-лицьовій хірургії для регенерації тканин, потім у трихології. Зараз ця система активно використовується для омолодження обличчя та тіла.

Показаннями є вікові зміни, випадання волосся, акне, розтяжки, пігментація.

Протипоказання:

 • Вагітність та період лактації
 • Психічні розлади
 • Онкологічні захворювання
 • Захворювання органів кровотворення
 • Інфекційні, вірусні, аутоімунні захворювання

railing

ЛІПОФІЛІНГ

ЛІПОФІЛІНГ

Ліпофілінг-процедура пересадки власної жирової тканини з однієї області в іншу. Проводиться під місцевою анестезією та є абсолютно безболісною. Процес реабілітації практично відсутній. Жирові клітини для пересадки, найчастіше забираються з області живота, з їх допомогою можна скоригувати форму будь-якої частини обличчя та тіла: губи, носогубні складки щоки/вилиці, губопідборіддя, підборіддя, руки, атрофічні рубці на обличчі і тілі.

Пересадка власного жиру має ряд переваг у порівнянні з іншими методиками: відсутність алергічних реакцій, немає необхідності в загальному наркозі, природність ефекту, мала травматичність, повна корекція (власного жиру забирається кількість, яка необхідна для повної корекції).

Протипоказання:

 • Вагітність та період лактації
 • Психічні розлади
 • Онкологічні захворювання
 • Захворювання органів кровотворення
 • Інфекційні, вірусні, аутоімунні захворювання

railing

КОНТУРНА ПЛАСТИКА ІНФОРМАЦІЙНІ ІН'ЄКЦІЇ

КОНТУРНА ПЛАСТИКА ІНФОРМАЦІЙНІ ІН'ЄКЦІЇ

КОНТУРНА ПЛАСТИКА

Гармонізація особи-тренд заснований на застосування різних методик для створення ідеальних пропорцій особи, які підходять тільки вам. У нашій клініці ми використовуємо лише сертифіковані препарати, найкращих світових брендів.

Раніше скоригувати форму вилиць, підборіддя, губ, обличчя можна було лише з допомогою пластичної хірургії. Зараз контурна пластика дозволяє зробити це за допомогою ін’єкцій.

Тривалість результату та ступінь корекції залежить від обраного препарату та зони корекції – в середньому від 6 – 18 місяців. Процедура проводиться під місцевою анестезією та є абсолютно комфортною.

Омолоджуючі ін’єкції

Омолоджуючі ін’єкції або ін’єкції ботулотоксину дуже популярні в обох статей, оскільки за допомогою них можна впоратися з появою мімічних зморшок. Ці ін’єкції показані для людей молодого віку, оскільки є профілактикою вікових змін. Ін’єкції зменшують активність мімічних зморшок чола, розгладжують міжбрівні зморшки та складки, усувають зморшки у куточках очей, зменшують надмірне потовиділення.

Тривалість процедури – 30 хвилин, результат швидкий, відновлення після процедури не потрібно.

railing

ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ

ВИДАЛЕННЯ НОВОУТВОРЕНЬ

У нашій клініці ми проводимо діагностику, видалення різних новоутворень шкіри, таких як родимки, фіброми, папіломи атероми, ліпоми тощо з подальшим гістологічним дослідженням.

Радіохвильове видалення, одна з найефективніших методик, принцип дії, який заснований на вплив високочастотних радіохвиль, які руйнують новоутворення на клітинному рівні.

Переваги даної методики в тому, що відбувається мінімальне ушкодження тканини, швидке загоєння, відсутність болю, шрамів, гіпогіпер пігментації.

Хірургічне видалення – операція з висічення новоутворень скальпелем з наступним накладанням шва. Цей вид видалення ми проводимо під місцевою анестезією. Дозволяє видалити новоутворення повністю, що дозволяє провести гістологічне дослідження.

ЦІНИ

Дерматологія

Ін'єкції краси

Хірургія

Ми дбаємо про вас

Якщо виникло бажання змінити або покращити риси обличчя, ми не рекомендуємо лягати під ніж.

Досягти бажаних результатів можна методами, що щадять. Наприклад, ін'єкціями. Широкий ніс зробити тоншим, кирпатий — рівним, прибрати горбинку.

Переваги ін'єкційної косметології:
мінімальне втручання, передбачуваний результат, можливість його легко редагувати.

Запорука безпечної та якісної зміни — досвідчений фахівець із вищою медичною освітою та правильно підібрані препарати.

Наші лікарі навчалися за кордоном, відвідують міжнародні форуми та конференції, стежать за новими продуктами beauty-сфери, мають досвід роботи від 10 років. Вони дадуть відповідь на всі питання, допоможуть підібрати процедуру та препарат залежно від індивідуальних побажань пацієнта.

services-image

С І Д А Ц І Я

Седація – це введення пацієнта у стан сну.
Цей метод широко застосовується щодо неприємних процедур, він заспокоює і придушує почуття страху. Ми використовуємо медикаментозний сон для того, щоб наші пацієнти не отримували стрес від проведення процедур і не боялися.

Занурення в стані сну, дає можливість лікареві зробити комплекс процедур, які потрібні для того, щоб стали ще прекраснішими.

railing

ШВИДКО

railing

ЕФЕКТИВНО

railing

БЕЗПЕЧНО

ПРО ЛІКАРЯ

Зарванська Дана Вікторівна

Лікар дерматолог, дерматовінеролог, трихолог

FACE CLINIC INNOVO

Естетика світової якості

У нашій клініці ми підібрали для вас найактуальніші методики та найкращі інноваційні процедури, які допоможуть вам виглядати максимально добре у будь-якому віці.

СМОТРЕТЬ
ВИДЕО

image

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

{:ru}Оформление заказа{:}{:uk}Оформлення замовлення{:}

Оформите услугу в пару кликов

{:ru}Спасибо{:}{:uk}Дякую{:}

{:ru}Мы с вами свяжемся{:}{:uk} Ми з Вами зв’яжемся {:}