Катерина Симоненко гігієніст-парадантолог

Катерина Симоненко – гігієніст-парадантолог

Катерина Симоненко – професіонал своєї справи, яка присвячує своє життя стоматології та дбайливо стежить за здоров’ям ротової порожнини пацієнтів.

Професійна гігієна ротової порожнини та лікування пародонту – це те в чому вона найкраща. Здоров’я ротової порожнини є важливим елементом загального здоров’я людини, і тому робить все можливе, щоб її пацієнти мали здорову та красиву посмішку.

Навіщо потрібна регулярна професійна гігієна?

Регулярна професійна гігієна ротової порожнини – це ключ до здоров’я ясен та зубів. Вона необхідна для того, щоб уникнути розвитку захворювань ясен та запобігти появі карієсу.
Під час професійної гігієни стоматолог-гігієніст видаляє нальот з поверхні зубів та міжзубних проміжків, який неможливо видалити під час щоденного чищення зубів. Цей нальот містить бактерії, які можуть призвести до запалення ясен, кровоточивості та пародонтиту – захворювання, що знижують якість життя та призводять до втрати зубів.

Загалом, професійна гігієна ротової порожнини – це необхідний елемент у догляді за здоров’ям ротової порожнини. Вона допоможе вам зберегти свою посмішку на довгі роки та позбавить від неприємних захворювань ясен та зубів.

Консультація у гігієніста-пародонтолога – 800 грн
Комплексна професійна гігієна – від 1980 грн

Катерина Симоненко гігієніст-парадантолог стоматологічної клініки Innovo✨

Професійна гігієна ротової порожнини та лікування пародонту – це те в чому вона найкраща, адже забезпечує бездоганний результат та комфорт для пацієнтів😌

Катерина завжди на варті яскравої посмішки та здорової ротової порожнини🦷

Запис на прийом: +38 (067) 153 53 54

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

{:ru}Оформление заказа{:}{:uk}Оформлення замовлення{:}

Оформите услугу в пару кликов

Дякую

Ми з Вами зв’яжемся